Onderlinge competities

Onderlinge

Datum :dinsdag 11 juni 2024

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink1084740021103991,50049,5002,51,02,51,07,0
2Johan Beltman951640021103931,50046,5002,52,02,52,09,0
3Henk Straalman684460021103751,50037,5002,53,02,54,012,0
4André Haijtink839560021103671,50033,5002,55,02,56,016,0
5Tom Knapen1153780020202721,00036,0005,04,06,55,020,5
6Tom Westhof1055700010101391,00039,0007,56,06,53,023,0
7Tonny Roeterdink1020660010101321,00032,0007,57,06,57,028,0
8Herman Beuzel793500010101281,00028,0007,58,06,58,030,0
9Chiel Dommerholt300420020111230,50011,5007,59,09,09,034,5
10Gerrit Reurslag81054001001000,0000,00010,510,510,510,542,0
11Gerrit Roeterdink87960002002000,0000,00010,510,510,510,542,0






Rooster overzicht onderlinge

 
gwk
tkn
ehk
jhk
hde
twf
ale
trk
jbj
dsj
grk
tse
ahj
grg
gdl
hbl
gss
hsn
abn
cdt
vr
gwk
tkn
W
Z
ehk
jhk
Z
W
hde
twf
W
ale
trk
W
jbj
Z
W
dsj
grk
Z
Z
tse
ahj
W
W
grg
Z
gdl
hbl
Z
gss
hsn
W
Z
abn
cdt
Z
W
vr

Gebruikte methode voor bepaling klassement onderlinge competitie

Beker

Datum :dinsdag 11 juni 2024


Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Onderlinge jeugd

Datum :dinsdag 17 oktober 2023

PlNaamAWWRVPntOR


Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 28 mei 2024

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tom Knapen111178242921805014921,72451,4482,02,01,01,06,03
2Johan Haijtink1097741133211115315471,60646,8791,01,02,02,06,01
3Tom Westhof10567211231283329161,39139,8264,55,04,04,017,5
4Alfred van Lenthe10406803241284329261,33338,5834,54,05,05,018,5
5Johan Beltman9796431371610114211301,13530,5413,03,07,07,020,0
6Hein van Dee1052700210631154351,50043,50012,512,03,03,030,5
7Gerrit Roeterdink8555844319913277360,87123,7426,06,010,010,032,0
8André Haijtink847560123968246431,04327,9579,09,09,09,036,0
9Tonny Roeterdink1028661221786226361,04830,28610,510,08,08,036,5
10Tonnie Schutte89660023171212267080,83922,8397,08,011,011,037,0
11Egbert Harkink1100760212552154251,25035,41712,513,06,06,037,5
12Henk Straalman67046113451514257340,73521,5888,07,013,012,040,0
13Herman Beuzel8175451307815226010,73320,03310,511,014,014,049,5
14Dinand Stegeman899620316286123410,75021,31314,014,012,013,053,0
15Gerrit Reurslag80450012101011103060,47614,57115,015,015,015,060,0
16Appie Bielderman54744111515971990,46713,26716,016,016,016,064,0
17Chiel Dommerholt30042112012174940,2004,70017,017,017,017,068,0
18Gerrit Wassink1254800421103781,50039,00018,518,518,018,073,0
19Gerard Dimmendaal814521230303781,00026,00018,518,519,019,075,0
20Gerrit Stegeman7244801100282550,2005,50020,020,020,020,080,0
21Sven Schutte90080001001000,0000,00021,021,021,021,084,0





Gebruikte methode voor bepaling klassement onderlinge competitie

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 14 november 2023


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
195Gerrit WassinkTom Knapen1 - 1Tom Knapen is kampioen in verband met ratingverschil
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
174Gerrit RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
184Tom KnapenAlfred van Lenthe2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
133Egbert HarkinkTom Knapen0 - 2
143Gerard DimmendaalAlfred van Lenthe0 - 2
153Dinand StegemanGerrit Wassink0 - 2
163Hein van DeeGerrit Roeterdink0 - 2
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
52Herman BeuzelGerrit Roeterdink0 - 2
72Tonnie SchutteDinand Stegeman0 - 2
102Gerrit ReurslagGerrit Wassink0 - 2
122Henk StraalmanAlfred van Lenthe0 - 2
62Tonny RoeterdinkTom Knapen1 - 1Barrage 0 - 2 en 0 - 2, Tom is door.
112Gerard DimmendaalJohan Beltman1 - 1Gerard Dimmendaal is door in verband met ratingverschil
82Hein van DeeGerrit Stegeman2 - 0
92Egbert HarkinkAndré Haijtink2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
21Chiel DommerholtGerrit Roeterdink0 - 2
11Tom WesthofTonnie Schutte1 - 1Tonnie Schutte is door in verband met ratingverschil
31Dinand StegemanAppie Bielderman2 - 0
41Tonny RoeterdinkJohan Haijtink2 - 0

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Westhof1056 861113
2Egbert Harkink1100 852112
3Tom Knapen1111 843111
4Tonnie Schutte896 834110
4Tonny Roeterdink1028 842210
6Dinand Stegeman899 84139
6Gerard Dimmendaal814 84139
6Gerrit Roeterdink855 84139
9Herman Beuzel817 83238
9Johan Haijtink1097 82428
11Gerrit Reurslag804 82337
11Johan Beltman979 81527
13Appie Bielderman547 82155
14Chiel Dommerholt300 81072
15Gerrit Stegeman724 80080

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Egbert Harkink1100 861113
1Tom Westhof1056 861113
3Tom Knapen1111 852112
4Tonny Roeterdink1028 843111
5Alfred van Lenthe1040 82519
5Gerrit Roeterdink855 84139
7Johan Haijtink1097 83238
8André Haijtink847 82337
8Gerrit Reurslag804 83147
8Johan Beltman979 83147
8Tonnie Schutte896 83147
12Appie Bielderman547 82064
13Henk Straalman670 81163
14Chiel Dommerholt300 81072

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Knapen1095 871015
2Dinand Stegeman899 851211
3Johan Haijtink1097 842210
3Tom Westhof1056 842210
3Tonny Roeterdink1028 834110
6Gerrit Roeterdink855 84139
6Herman Beuzel817 84139
6Tonnie Schutte896 84139
9Johan Beltman979 83147
10Chiel Dommerholt300 81072
10Gerrit Stegeman724 81072
10Sven Schutte900 81072

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Knapen1111 871015
2Egbert Harkink1100 843111
2Gerrit Roeterdink855 851211
4Johan Beltman979 834110
5Johan Haijtink1097 84139
6André Haijtink847 83238
6Tom Westhof1056 83238
6Tonnie Schutte896 82428
6Tonny Roeterdink1028 83238
10Dinand Stegeman899 83147
11Gerard Dimmendaal814 82246
11Herman Beuzel817 82246
13Henk Straalman670 82155
14Gerrit Stegeman724 80080

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 17 oktober 2023

PlNaamAWWRVPntOR
1Rodin Smit1071215
2Boas Nonner952212
3Tijmen Nonner951311
4Christian Heuvelink94149
5Twann Hoenderboom53026
6Vigo Dijkman72054
7Finn Gubler41123
8Juliette van Breukelen51042
9Tijmen Gubler10010
10Lasse Mensink30030


RondeDatumNaamNaamUitslag
1214-05-2024Tijmen NonnerChristian Heuvelink0 - 2
1214-05-2024Juliette van BreukelenFinn Gubler0 - 2
1214-05-2024Rodin SmitTwann Hoenderboom2 - 0
1214-05-2024Vigo DijkmanTijmen Gubler2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
1130-04-2024Rodin SmitTijmen Nonner0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
1002-04-2024Juliette van BreukelenTwann Hoenderboom0 - 2
1002-04-2024Christian HeuvelinkRodin Smit0 - 2
1002-04-2024Tijmen NonnerBoas Nonner0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
926-03-2024Boas NonnerRodin Smit0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
805-03-2024Lasse MensinkBoas Nonner0 - 2
805-03-2024Christian HeuvelinkTwann Hoenderboom0 - 2
805-03-2024Finn GublerTijmen Nonner0 - 2
805-03-2024Rodin SmitJuliette van Breukelen2 - 0
805-03-2024Vigo DijkmanVrij
RondeDatumNaamNaamUitslag
727-02-2024Lasse MensinkVigo Dijkman0 - 2
727-02-2024Christian HeuvelinkFinn Gubler1 - 1
727-02-2024Boas NonnerJuliette van Breukelen2 - 0
727-02-2024Tijmen NonnerTwann Hoenderboom2 - 0
727-02-2024Rodin SmitVrij
RondeDatumNaamNaamUitslag
613-02-2024Christian HeuvelinkBoas Nonner0 - 2
613-02-2024Juliette van BreukelenFinn Gubler2 - 0
613-02-2024Twann HoenderboomLasse Mensink2 - 0
613-02-2024Rodin SmitVigo Dijkman2 - 0
613-02-2024Tijmen NonnerVrij
RondeDatumNaamNaamUitslag
514-11-2023Christian HeuvelinkVigo Dijkman2 - 0
514-11-2023Rodin SmitTijmen Nonner2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
424-10-2023Vigo DijkmanBoas Nonner0 - 2
424-10-2023Tijmen NonnerChristian Heuvelink2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
317-10-2023Rodin SmitBoas Nonner1 - 1
317-10-2023Tijmen NonnerVigo Dijkman2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
203-10-2023Boas NonnerTijmen Nonner1 - 1
203-10-2023Christian HeuvelinkRodin Smit2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
112-09-2023Vigo DijkmanRodin Smit0 - 2
112-09-2023Boas NonnerChristian Heuvelink0 - 2
112-09-2023Tijmen NonnerVrij

Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 30 mei 2023

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink111076322918924512411,55242,7931,01,02,02,06,0
2Tom Westhof105770112817563910681,39338,1432,02,03,03,010,0
3Johan Beltman9586432281297338751,17931,2503,03,04,05,015,0
4Tonny Roeterdink1020660419784226411,15833,7374,04,05,04,017,0
5Alfred van Lenthe102768149621144011,55644,5569,08,01,01,019,0
6Tonnie Schutte901581118675194791,05626,6115,05,07,07,024,0
7Gerrit Roeterdink845566119658174430,89523,3166,06,08,08,028,0
8Hein van Dee1063720411443123401,09130,90910,510,06,06,032,5
9Henk Straalman668440120479154200,75021,0007,57,010,59,034,0
10Herman Beuzel8004811234712153850,65216,7397,59,013,013,042,5
11Gerrit Reurslag804520216367123030,75018,93810,511,010,511,043,0
12Dinand Stegeman90460021125492250,81820,45513,013,09,010,045,0
13André Haijtink828540215348102760,66718,40012,012,012,012,048,0
14Appie Bielderman58442211524981860,53312,40014,014,014,014,056,0
15Gerrit Stegeman72646011304941010,3087,76915,015,015,015,060,0
16Chiel Dommerholt40001711153720,1764,23516,016,016,016,064,0
17Gerrit Wassink125780038800164842,00060,50017,017,017,517,068,5
18Tom Knapen109574109711154321,66748,00018,018,019,018,073,0
19Jan Koerselman96362009351113311,22236,77819,019,020,020,078,0
20Egbert Harkink1115780111002402,00040,00021,021,017,519,078,5
21Gerard Dimmendaal8045001813451220,62515,25020,020,021,021,082,0





Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 28 juni 2022


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
175Tonny RoeterdinkAlfred van Lenthe0 - 2
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
154Tonny RoeterdinkHein van Dee1 - 1Barrage Tonny tegen Hein 2 - 0, 2 - 0
164Gerrit WassinkAlfred van Lenthe1 - 1Alfred van Lenthe is door in verband met ratingverschil
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
113Gerrit ReurslagTonny Roeterdink0 - 2
123Johan HaijtinkHein van Dee0 - 2
143Dinand StegemanGerrit Wassink0 - 2
133Alfred van LentheJohan Beltman2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
32Appie BieldermanAlfred van Lenthe0 - 2
52Herman BeuzelGerrit Wassink0 - 2
82Gerrit RoeterdinkTonny Roeterdink0 - 2
92Henk StraalmanJohan Haijtink0 - 2
102Egbert HarkinkJohan Beltman0 - 2
62Gerrit ReurslagTom Westhof1 - 1Barrage volgt nog...
72André HaijtinkDinand Stegeman1 - 1Barrage André tegen Dinand 0 - 2, 0 - 2
42Hein van DeeGerrit Stegeman2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
11Tonnie SchutteHein van Dee0 - 2
21André HaijtinkGerard Dimmendaal1 - 1Barrage André tegen Gerard 1 - 1, 2 - 0

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Egbert Harkink1115 870114
2Gerrit Wassink1257 861113
3Johan Beltman958 842210
3Tom Westhof1057 842210
5Alfred van Lenthe1027 83329
5Gerrit Reurslag804 84139
5Johan Haijtink1110 84139
5Tonny Roeterdink1020 83329
9Gerrit Roeterdink845 83238
9Herman Beuzel800 84048
9Tonnie Schutte901 84048
12Appie Bielderman584 82155
12Gerard Dimmendaal804 82155
14Gerrit Stegeman726 81163
15Chiel Dommerholt900 80080

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Westhof1057 853013
2Egbert Harkink1115 852112
3Dinand Stegeman904 843111
4Alfred van Lenthe1027 82519
4Gerrit Roeterdink845 84139
4Johan Haijtink1110 84139
7Johan Beltman958 84048
7Tonnie Schutte901 83238
7Tonny Roeterdink1020 84048
10Appie Bielderman584 82155
11Henk Straalman668 81254
12Chiel Dommerholt900 80080

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Egbert Harkink1098 871015
2Tonny Roeterdink1020 843111
3Alfred van Lenthe1027 834110
3Gerrit Roeterdink845 842210
3Tonnie Schutte901 842210
6Johan Haijtink1110 83329
6Tom Westhof1057 83329
8Dinand Stegeman904 83238
8Gerrit Reurslag804 82428
8Herman Beuzel800 83238
11Gerard Dimmendaal804 83147
11Johan Beltman958 82337
13Chiel Dommerholt900 81163
13Henk Straalman668 80353
15Gerrit Stegeman726 80262

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Dinand Stegeman904 870114
1Johan Haijtink1110 862014
3Tonny Roeterdink1020 861113
4Tom Westhof1057 851211
5Gerard Dimmendaal804 82337
5Henk Straalman668 82337
5Johan Beltman958 81527
8Herman Beuzel800 81345
9Tonnie Schutte901 81254
10Chiel Dommerholt900 81163
10Gerrit Stegeman726 80353

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Onderlinge competitie

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Alfred van Lenthe103772022517533911291,56045,1602,02,02,02,08,0
2Johan Haijtink1111783131121724112041,32338,8391,01,04,04,010,0
3Gerrit Wassink12708004151140267641,73350,9335,05,01,01,012,01
4Tom Westhof1008701425131023611031,44044,1203,03,03,03,012,01
5Johan Beltman970662135916103410170,97129,0574,04,08,07,023,0
6Tonny Roeterdink1009681225979256921,00027,6806,06,07,08,027,0
7Egbert Harkink1098760414662185221,28637,28610,09,05,06,030,0
8André Haijtink828561222688205980,90927,1828,08,09,09,034,0
9Gerrit Roeterdink8455862288713236860,82124,5007,07,011,010,035,0
10Hein van Dee1111400012552154661,25038,83313,012,06,05,036,0
11Tonnie Schutte9096201237511194990,82621,6969,010,010,011,040,0
12Henk Straalman65646022821214164770,57117,03612,011,014,013,050,0
13Herman Beuzel8055021276516174420,63016,37011,013,013,014,051,0
14Gerrit Reurslag80654021241792550,75021,25014,014,012,012,052,0
15Tom Knapen10697400220041242,00062,00016,016,015,515,062,5
16Gerard Dimmendaal80652011016382380,80023,80015,015,017,017,064,0
17Dinand Stegeman904600111002502,00050,00018,518,015,516,068,0
18Jan Koerselman9486400503231040,60020,80017,017,018,018,070,0
19Gerrit Stegeman726480360242490,3338,16718,519,019,019,075,5
20Appie Bielderman3934201100191230,1002,30020,020,020,020,080,0
21Karsten Konniger44012002000,0000,00021,021,021,021,084,0





Uitslagen onderlinge competitie in toernooibase

Datum :zondag 15 januari 2023

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 24 augustus 2021


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
185Gerrit WassinkEgbert Harkink2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
164Gerrit StegemanGerrit Wassink0 - 2
174Tom WesthofEgbert Harkink0 - 2
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
133André HaijtinkEgbert Harkink0 - 2
153Tonny RoeterdinkGerrit Stegeman1 - 1Gerrit Stegeman is door wegens meer dan 100 ratingpunten verschil
123Gerrit WassinkHenk Straalman2 - 0
143Tom WesthofGerrit Reurslag2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
42Karsten KonnigerGerrit Stegeman0 - 2 RKarsten Konniger trekt zich terug, daardoor Gerrit Stegeman een ronde verder
92Hein van DeeTonny Roeterdink0 - 2
102Herman BeuzelTom Westhof0 - 2
72Johan BeltmanGerrit Reurslag1 - 1Gerrit Reurslag is door wegens meer dan 100 ratingpunten verschil
82Henk StraalmanGerrit Roeterdink1 - 1Henk Straalman is door wegens meer dan 100 ratingpunten verschil
52André HaijtinkGerard Dimmendaal2 - 0
62Gerrit WassinkDinand Stegeman2 - 0 RDinand Stegeman trekt zich terug, daardoor Gerrit Wassink een ronde verder
112Egbert HarkinkAlfred van Lenthe2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
21Appie BieldermanAlfred van Lenthe0 - 2
11Tonnie SchutteGerrit Roeterdink1 - 1Barrage Tonnie Schutte tegen Gerrit Roeterdink 0 - 2, 1 - 1
31Tom WesthofJohan Haijtink1 - 1Tom Westhof is door wegens meer dan 100 ratingpunten verschil

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink845 862014
2Egbert Harkink1098 861113
3Johan Beltman970 851211
4Tom Westhof1009 850310
5Alfred van Lenthe1037 83238
5Johan Haijtink1111 83238
7Herman Beuzel805 81527
8Tonnie Schutte909 82155
8Tonny Roeterdink1009 82155
10Gerard Dimmendaal806 81254
11Gerrit Reurslag806 81163

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Wassink1270 871015
2Tonnie Schutte909 851211
3Tom Westhof1009 84139
3Tonny Roeterdink1009 84139
5Johan Haijtink1111 82428
6Gerrit Roeterdink845 82246
6Johan Beltman970 82246
8Henk Straalman656 80080

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Beltman970 851211
1Johan Haijtink1111 851211
3Hein van Dee1077 850310
3Tom Westhof1009 842210
3Tonnie Schutte909 850310
3Tonny Roeterdink1009 842210
7Egbert Harkink1094 83329
7Gerard Dimmendaal806 84139
7Gerrit Roeterdink845 84139
7Herman Beuzel805 84139
11Gerrit Stegeman726 81163
11Henk Straalman656 81163
13Chiel Dommerholt900 80080

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Beltman970 861113
1Tom Westhof1009 861113
3Tonny Roeterdink1009 852112
4Johan Haijtink1111 851211
5Gerard Dimmendaal806 83238
5Herman Beuzel805 83238
5Tonnie Schutte909 83238
8Gerrit Reurslag806 82246
8Gerrit Roeterdink845 82246
10Henk Straalman656 80262
11Gerrit Stegeman726 80171

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Vierde ronde sneldammen onderlinge 2020-2022

Datum :dinsdag 24 mei 2022
Ronde :Ronde 4
Wedstrijd :Vierde ronde sneldammen onderlinge 2020-2022
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Beltman970 861113
1Tom Westhof1009 861113
3Tonny Roeterdink1009 852112
4Johan Haijtink1111 851211
5Gerard Dimmendaal806 83238
5Herman Beuzel805 83238
5Tonnie Schutte909 83238
8Gerrit Reurslag806 82246
8Gerrit Roeterdink845 82246
10Henk Straalman656 80262
11Gerrit Stegeman726 80171

Uitslagen
     


Derde ronde sneldammen onderlinge 2020-2022

Datum :dinsdag 26 april 2022
Ronde :Ronde 3
Wedstrijd :Derde ronde sneldammen onderlinge 2020-2022
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Johan Beltman970 851211
1Johan Haijtink1111 851211
3Hein van Dee1077 850310
3Tom Westhof1009 842210
3Tonnie Schutte909 850310
3Tonny Roeterdink1009 842210
7Egbert Harkink1094 83329
7Gerard Dimmendaal806 84139
7Gerrit Roeterdink845 84139
7Herman Beuzel805 84139
11Gerrit Stegeman726 81163
11Henk Straalman656 81163
13Chiel Dommerholt900 80080

Uitslagen
     


Tweede ronde sneldammen onderlinge 2020-2022

Datum :dinsdag 29 maart 2022
Ronde :Ronde 2
Wedstrijd :Tweede ronde sneldammen onderlinge 2020-2022
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Wassink1270 871015
2Tonnie Schutte909 851211
3Tom Westhof1009 84139
3Tonny Roeterdink1009 84139
5Johan Haijtink1111 82428
6Gerrit Roeterdink845 82246
6Johan Beltman970 82246
8Henk Straalman656 80080

Uitslagen
     


Eerste ronde sneldammen onderlinge 2020-2022

Datum :woensdag 6 oktober 2021
Ronde :Ronde 1
Wedstrijd :Eerste ronde sneldammen onderlinge 2020-2022
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Gerrit Roeterdink845 862014
2Egbert Harkink1098 861113
3Johan Beltman970 851211
4Tom Westhof1009 850310
5Alfred van Lenthe1037 83238
5Johan Haijtink1111 83238
7Herman Beuzel805 81527
8Tonnie Schutte909 82155
8Tonny Roeterdink1009 82155
10Gerard Dimmendaal806 81254
11Gerrit Reurslag806 81163

Uitslagen
     


Onderlinge competitie

Er is door het bestuur van Denk en Zet besloten dat in verband met het Corona virus dit de eindstand is.

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Johan Haijtink110276232620514511981,73146,0771,01,01,01,04,0
2Tom Westhof97968222514923710331,48041,3202,02,02,02,08,0
3Jan Koerselman9206220211236277541,28635,9053,53,04,04,014,5
4Johan Beltman9666622221075277341,22733,3643,54,05,05,017,5
5Tonny Roeterdink1001701414923205561,42939,7146,06,03,03,018,0
6Gerrit Roeterdink849564421885246331,14330,1435,05,06,06,022,0
7André Haijtink813520117395154400,88225,8827,57,08,07,029,5
8Tonnie Schutte925640115717153831,00025,5337,58,07,08,030,5
9Henk Straalman6554413222911133300,59115,0009,09,09,09,036,0
10Herman Beuzel8094833173410102380,58814,00010,010,010,011,041,0
11Gerrit Reurslag81954111424882040,57114,57111,011,011,010,043,0
12Karsten Konniger42111322961590,46212,23112,012,012,012,048,0
13Appie Bielderman40011502132560,1333,73313,013,013,013,052,0
14Dinand Stegeman91360029342102621,11129,11114,014,014,014,056,0
15Alfred van Lenthe10417201714261720,85724,57115,015,016,015,061,0
16Egbert Harkink1110780121012441,00022,00018,018,015,016,067,0
17Gerard Dimmendaal811500160424890,66714,83317,017,017,017,068,0
18Gerrit Stegeman73346011013651360,50013,60016,016,018,018,068,0