Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 23 april 2024

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tom Knapen111178232921805014921,72451,4482,02,01,01,06,03
2Johan Haijtink1097741133211115315471,60646,8791,01,02,02,06,01
3Tom Westhof10567211221183308661,36439,3644,55,05,04,018,5
4Alfred van Lenthe10406803231184308721,30437,9134,54,06,06,020,5
5Johan Beltman979643136169114111011,13930,5833,03,08,08,022,0
6Hein van Dee1052700210631154351,50043,50012,512,03,53,031,0
7Gerrit Roeterdink8555844309813267040,86723,4676,06,012,012,036,0
8Tonny Roeterdink1028661221786226361,04830,28610,59,09,09,037,5
9André Haijtink847560122958236131,04527,8649,010,010,010,039,0
10Egbert Harkink1100760212552154251,25035,41712,513,07,07,039,5
11Tonnie Schutte89660023071112256800,83322,6677,08,013,013,041,0
12Henk Straalman67046113351414247030,72721,3038,07,016,014,045,0
13Gerrit Wassink1254800321103781,50039,00018,518,53,55,045,5
14Herman Beuzel8175451297814226010,75920,72410,511,014,016,051,5
15Dinand Stegeman899620315276113180,73321,20014,014,015,015,058,0
16Gerard Dimmendaal814521230303781,00026,00018,518,511,011,059,0
17Gerrit Reurslag80450012001010103060,50015,30015,015,017,017,064,0
18Appie Bielderman54744111515971990,46713,26716,016,018,018,068,0
19Chiel Dommerholt30042112012174940,2004,70017,017,019,520,073,5
20Gerrit Stegeman7244801100282550,2005,50020,020,019,519,078,5
21Sven Schutte90080001001000,0000,00021,021,021,021,084,0






Rooster overzicht onderlinge

 
gwk
tkn
ehk
jhk
twf
hde
ale
trk
jbj
dsj
tse
grk
ahj
hbl
gdl
grg
gss
hsn
abn
cdt
vr
gwk
Z
Z
W
tkn
W
WZ
ZW
Z
ZWZ
WZ
ZW
Z
ZW
ZWZ
ZW
WZ
Z
W
WZ
W
Z
ehk
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
W
ZW
W
jhk
W
ZW
Z
ZZ
Z
ZW
Z
WZW
WZ
ZW
WZ
ZW
ZWZ
WZ
W
ZWZ
ZW
Z
twf
WZ
WW
WZ
W
WZ
W
Z
ZW
Z
ZW
W
Z
ZW
Z
W
hde
W
W
W
Z
W
W
Z
Z
Z
Z
ale
WZW
W
WZ
ZW
Z
W
WZ
Z
ZW
Z
W
ZW
ZW
Z
W
trk
ZW
Z
W
Z
W
Z
ZW
Z
ZW
WZ
W
WZ
Z
Z
W
Z
jbj
W
WZ
W
ZWZ
ZW
Z
ZW
WZ
ZW
ZWZ
ZW
WZ
WZW
ZW
Z
WZW
WZ
ZW
dsj
W
ZW
Z
W
WZ
ZW
Z
W
Z
W
Z
Z
tse
WZ
W
WZ
W
Z
W
WZ
WZW
WZ
ZW
WZ
ZW
ZW
Z
WZW
Z
ZZ
grk
WZW
Z
ZW
WZ
W
WZ
ZW
WZ
W
WZ
W
ZWZ
WZ
W
WZ
W
WZ
ahj
WZ
W
WZ
W
W
Z
ZW
Z
ZW
Z
ZW
W
Z
ZW
Z
W
hbl
ZW
WZW
WZ
W
Z
ZW
ZWZ
W
WZ
WZW
WZ
Z
W
WZ
W
WZ
gdl
Z
W
W
grg
W
Z
ZW
Z
WZ
W
WZ
W
WZ
ZW
Z
W
WW
W
gss
Z
Z
W
W
W
Z
W
Z
Z
W
hsn
Z
ZW
WZ
WZW
WZ
W
WZ
W
ZWZ
W
ZWZ
ZW
WZ
ZW
Z
ZZ
W
WZ
abn
Z
WZ
W
W
Z
ZW
W
Z
W
Z
Z
Z
W
cdt
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
WW
ZW
Z
ZW
Z
ZW
Z
vr

Gebruikte methode voor bepaling klassement onderlinge competitie