Onderlinge competitie

Datum :dinsdag 23 april 2024

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tom Knapen111178232820804814341,71451,2142,02,01,01,06,03
2Johan Haijtink1097741132211015215241,62547,6251,01,02,02,06,01
3Tom Westhof10567211211083288001,33338,0955,05,05,05,020,02
4Alfred van Lenthe10406803231184308721,30437,9134,04,06,06,020,02
5Johan Beltman979643135159113910471,11429,9143,03,08,09,023,0
6Hein van Dee1052700210631154351,50043,50012,512,03,53,031,0
7Tonny Roeterdink1028661220785226361,10031,80010,09,09,08,036,04
8Gerrit Roeterdink8555844299812267040,89724,2766,06,012,012,036,00
9Egbert Harkink1100760212552154251,25035,41712,513,07,07,039,5
10André Haijtink847560121948225831,04827,76210,011,010,010,041,02
11Tonnie Schutte89660022971012246520,82822,4837,08,013,013,041,00
12Gerrit Wassink1254800321103781,50039,00018,518,53,54,044,5
13Henk Straalman67046113251314236660,71920,8138,07,016,016,047,0
14Herman Beuzel8175451287813226010,78621,46410,010,014,014,048,0
15Dinand Stegeman899620315276113180,73321,20014,014,015,015,058,0
16Gerard Dimmendaal814521230303781,00026,00018,518,511,011,059,0
17Gerrit Reurslag80450012001010103060,50015,30015,015,017,017,064,0
18Appie Bielderman54744111515971990,46713,26716,016,018,018,068,0
19Chiel Dommerholt30042112012174940,2004,70017,017,019,520,073,5
20Gerrit Stegeman7244801100282550,2005,50020,020,019,519,078,5
21Sven Schutte90080001001000,0000,00021,021,021,021,084,0






Rooster overzicht onderlinge

 
gwk
tkn
ehk
jhk
twf
hde
ale
trk
jbj
dsj
tse
grk
ahj
hbl
gdl
grg
gss
hsn
abn
cdt
vr
gwk
Z
Z
W
tkn
W
WZ
ZW
Z
ZWZ
WZ
ZW
Z
ZW
WZ
ZW
WZ
Z
W
WZ
W
Z
ehk
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
W
ZW
W
jhk
W
ZW
Z
ZZ
Z
ZW
Z
WZW
WZ
ZW
WZ
ZW
ZWZ
WZ
W
WZ
ZW
Z
twf
WZ
WW
WZ
WZ
W
Z
ZW
Z
ZW
W
Z
ZW
Z
W
hde
W
W
W
Z
W
W
Z
Z
Z
Z
ale
WZW
W
WZ
ZW
Z
W
WZ
Z
ZW
Z
W
ZW
ZW
Z
W
trk
ZW
Z
W
W
Z
ZW
Z
ZW
WZ
W
WZ
Z
Z
W
Z
jbj
W
WZ
W
ZWZ
ZW
Z
ZW
WZ
ZW
ZWZ
ZW
WZ
ZW
ZW
Z
WZW
WZ
ZW
dsj
W
ZW
Z
W
WZ
ZW
Z
W
Z
W
Z
Z
tse
WZ
W
WZ
W
Z
W
WZ
WZW
WZ
ZW
Z
ZW
ZW
Z
WZW
Z
ZZ
grk
ZW
Z
ZW
WZ
W
WZ
ZW
WZ
W
WZ
W
ZWZ
WZ
W
WZ
W
WZ
ahj
WZ
W
WZ
W
W
Z
ZW
Z
W
Z
ZW
W
Z
ZW
Z
W
hbl
ZW
WZW
WZ
W
Z
ZW
WZ
W
WZ
WZW
WZ
Z
W
WZ
W
WZ
gdl
Z
W
W
grg
W
Z
ZW
Z
WZ
W
WZ
W
WZ
ZW
Z
W
WW
W
gss
Z
Z
W
W
W
Z
W
Z
Z
W
hsn
Z
ZW
WZ
ZW
WZ
W
WZ
W
ZWZ
W
ZWZ
ZW
WZ
ZW
Z
ZZ
W
WZ
abn
Z
WZ
W
W
Z
ZW
W
Z
W
Z
Z
Z
W
cdt
W
Z
W
Z
W
Z
W
WZ
WW
ZW
Z
ZW
Z
ZW
Z
vr

Gebruikte methode voor bepaling klassement onderlinge competitie

Onderlinge bekercompetitie

Datum :dinsdag 14 november 2023


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
195Gerrit WassinkTom Knapen
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
174Gerrit RoeterdinkGerrit Wassink0 - 2
184Tom KnapenAlfred van Lenthe2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
133Egbert HarkinkTom Knapen0 - 2
143Gerard DimmendaalAlfred van Lenthe0 - 2
153Dinand StegemanGerrit Wassink0 - 2
163Hein van DeeGerrit Roeterdink0 - 2
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
52Herman BeuzelGerrit Roeterdink0 - 2
72Tonnie SchutteDinand Stegeman0 - 2
102Gerrit ReurslagGerrit Wassink0 - 2
122Henk StraalmanAlfred van Lenthe0 - 2
62Tonny RoeterdinkTom Knapen1 - 1Barrage 0 - 2 en 0 - 2, Tom is door.
112Gerard DimmendaalJohan Beltman1 - 1Gerard Dimmendaal is door in verband met ratingverschil
82Hein van DeeGerrit Stegeman2 - 0
92Egbert HarkinkAndré Haijtink2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
21Chiel DommerholtGerrit Roeterdink0 - 2
11Tom WesthofTonnie Schutte1 - 1Tonnie Schutte is door in verband met ratingverschil
31Dinand StegemanAppie Bielderman2 - 0
41Tonny RoeterdinkJohan Haijtink2 - 0

Sneldammen



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Westhof1056 861113
2Egbert Harkink1100 852112
3Tom Knapen1111 843111
4Tonnie Schutte896 834110
4Tonny Roeterdink1028 842210
6Dinand Stegeman899 84139
6Gerard Dimmendaal814 84139
6Gerrit Roeterdink855 84139
9Herman Beuzel817 83238
9Johan Haijtink1097 82428
11Gerrit Reurslag804 82337
11Johan Beltman979 81527
13Appie Bielderman547 82155
14Chiel Dommerholt300 81072
15Gerrit Stegeman724 80080

Uitslagen
     

Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Egbert Harkink1100 861113
1Tom Westhof1056 861113
3Tom Knapen1111 852112
4Tonny Roeterdink1028 843111
5Alfred van Lenthe1040 82519
5Gerrit Roeterdink855 84139
7Johan Haijtink1097 83238
8André Haijtink847 82337
8Gerrit Reurslag804 83147
8Johan Beltman979 83147
8Tonnie Schutte896 83147
12Appie Bielderman547 82064
13Henk Straalman670 81163
14Chiel Dommerholt300 81072

Uitslagen
     

Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Knapen1095 871015
2Dinand Stegeman899 851211
3Johan Haijtink1097 842210
3Tom Westhof1056 842210
3Tonny Roeterdink1028 834110
6Gerrit Roeterdink855 84139
6Herman Beuzel817 84139
6Tonnie Schutte896 84139
9Johan Beltman979 83147
10Chiel Dommerholt300 81072
10Gerrit Stegeman724 81072
10Sven Schutte900 81072

Uitslagen
     

Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt
1Tom Knapen1111 871015
2Egbert Harkink1100 843111
2Gerrit Roeterdink855 851211
4Johan Beltman979 834110
5Johan Haijtink1097 84139
6André Haijtink847 83238
6Tom Westhof1056 83238
6Tonnie Schutte896 82428
6Tonny Roeterdink1028 83238
10Dinand Stegeman899 83147
11Gerard Dimmendaal814 82246
11Herman Beuzel817 82246
13Henk Straalman670 82155
14Gerrit Stegeman724 80080

Uitslagen
     

* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Onderlinge competitie (resultaten jeugd)

Datum :dinsdag 17 oktober 2023

PlNaamAWWRVPntOR
1Rodin Smit1071215
2Boas Nonner952212
3Tijmen Nonner951311
4Christian Heuvelink94149
5Twann Hoenderboom53026
6Vigo Dijkman72054
7Finn Gubler41123
8Juliette van Breukelen51042
9Tijmen Gubler10010
10Lasse Mensink30030


RondeDatumNaamNaamUitslag
1214-05-2024Tijmen NonnerChristian Heuvelink0 - 2
1214-05-2024Juliette van BreukelenFinn Gubler0 - 2
1214-05-2024Rodin SmitTwann Hoenderboom2 - 0
1214-05-2024Vigo DijkmanTijmen Gubler2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
1130-04-2024Rodin SmitTijmen Nonner0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
1002-04-2024Juliette van BreukelenTwann Hoenderboom0 - 2
1002-04-2024Christian HeuvelinkRodin Smit0 - 2
1002-04-2024Tijmen NonnerBoas Nonner0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
926-03-2024Boas NonnerRodin Smit0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
805-03-2024Lasse MensinkBoas Nonner0 - 2
805-03-2024Christian HeuvelinkTwann Hoenderboom0 - 2
805-03-2024Finn GublerTijmen Nonner0 - 2
805-03-2024Rodin SmitJuliette van Breukelen2 - 0
805-03-2024Vigo DijkmanVrij
RondeDatumNaamNaamUitslag
727-02-2024Lasse MensinkVigo Dijkman0 - 2
727-02-2024Christian HeuvelinkFinn Gubler1 - 1
727-02-2024Boas NonnerJuliette van Breukelen2 - 0
727-02-2024Tijmen NonnerTwann Hoenderboom2 - 0
727-02-2024Rodin SmitVrij
RondeDatumNaamNaamUitslag
613-02-2024Christian HeuvelinkBoas Nonner0 - 2
613-02-2024Juliette van BreukelenFinn Gubler2 - 0
613-02-2024Twann HoenderboomLasse Mensink2 - 0
613-02-2024Rodin SmitVigo Dijkman2 - 0
613-02-2024Tijmen NonnerVrij
RondeDatumNaamNaamUitslag
514-11-2023Christian HeuvelinkVigo Dijkman2 - 0
514-11-2023Rodin SmitTijmen Nonner2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
424-10-2023Vigo DijkmanBoas Nonner0 - 2
424-10-2023Tijmen NonnerChristian Heuvelink2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
317-10-2023Rodin SmitBoas Nonner1 - 1
317-10-2023Tijmen NonnerVigo Dijkman2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
203-10-2023Boas NonnerTijmen Nonner1 - 1
203-10-2023Christian HeuvelinkRodin Smit2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslag
112-09-2023Vigo DijkmanRodin Smit0 - 2
112-09-2023Boas NonnerChristian Heuvelink0 - 2
112-09-2023Tijmen NonnerVrij