Onderlinge

Datum :dinsdag 13 oktober 2026

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tonny Roeterdink1030681110721164801,60048,0002,02,03,03,010,01
2Alfred van Lenthe1051700113841205291,53840,6921,01,04,04,010,01
3Gerrit Wassink124878008710154311,87553,8753,54,02,01,010,5
4Gerrit Roeterdink859584013553154391,15433,7693,53,08,07,021,5
5Henk Straalman702480014374133590,92925,6435,05,011,011,032,0
6Odin Mol1471800122004982,00049,00015,517,01,02,035,5
7Dinand Stegeman8646000523071761,40035,20012,513,05,05,035,5
8André Haijtink8676200632181961,33332,66710,511,06,08,035,5
9Johan Beltman934660013445122980,92322,9236,07,012,013,038,0
10Johan Rademaker846560012435113060,91725,5007,56,013,012,038,5
11Hein van Dee10697400623171811,16730,16712,512,07,09,040,5
12Tonnie Schutte911640013436112870,84622,0777,58,014,014,043,5
13Egbert van Hattem11433800412141401,00035,00015,514,09,56,045,0
14Herman Beuzel81054011233692350,75019,5839,09,015,016,049,0
15Rodin Smit66446011124582310,72721,00010,510,016,015,051,5
16Tom Westhof1068720020202531,00026,50018,018,09,510,055,5
17Gerard Dimmendaal8075000612341060,66717,66715,516,017,017,065,5
18Gerrit Reurslag8085210904541210,44413,44415,515,019,019,068,5
19Chiel Dommerholt300400120111320,50016,00019,519,018,018,074,5
20Gerrit Peters644440070161240,1433,42919,520,020,020,079,5
21Appie Bielderman57842004004000,0000,00021,021,021,021,084,0






Rooster overzicht onderlinge

 
oml
gwk
ehk
hde
twf
ale
trk
jbj
tse
ahj
dsj
grk
jrr
hbl
grg
gdl
hsn
rst
gps
abn
cdt
ehm
oml
Z
W
gwk
Z
W
Z
W
W
W
W
Z
ehk
hde
W
W
W
Z
Z
Z
twf
W
Z
ale
W
Z
Z
W
Z
W
Z
ZW
W
Z
W
Z
trk
Z
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
jbj
W
W
Z
Z
Z
W
WZ
W
W
Z
ZW
tse
Z
Z
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
Z
W
ahj
Z
W
Z
Z
Z
W
dsj
W
Z
Z
W
Z
grk
Z
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
jrr
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
Z
W
W
hbl
W
W
Z
ZW
Z
W
Z
W
W
Z
Z
grg
W
Z
WZ
Z
W
Z
W
Z
gdl
Z
W
Z
Z
W
Z
hsn
Z
W
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
rst
Z
W
W
Z
W
Z
W
Z
W
W
Z
gps
Z
Z
WZ
W
W
W
abn
W
W
Z
W
cdt
W
Z
ehm
W
W
W
Z


Gebruikte methode voor bepaling klassement onderlinge competitie