Onderlinge

Datum :dinsdag 6 oktober 2026

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tonny Roeterdink1030681110721164801,60048,0002,02,03,03,010,01
2Alfred van Lenthe1051700113841205291,53840,6921,01,04,04,010,01
3Gerrit Wassink124878008710154311,87553,8753,54,02,01,010,5
4Gerrit Roeterdink859584012552154391,25036,5833,53,07,06,019,5
5Johan Rademaker846560011434113061,00027,8185,55,010,010,030,5
6André Haijtink8676200632181961,33332,66710,011,06,08,035,0
7Odin Mol1471800122004982,00049,00015,517,01,02,035,5
8Henk Straalman702480013274113030,84623,3085,56,012,012,035,5
9Dinand Stegeman8646000422061531,50038,25013,013,05,05,036,0
10Hein van Dee10697400623171811,16730,16711,512,08,09,040,5
11Johan Beltman934660012345102440,83320,3337,07,013,014,041,0
12Herman Beuzel81054011133592350,81821,3648,58,014,013,043,5
13Egbert van Hattem11433800412141401,00035,00015,514,010,07,046,5
14Tonnie Schutte91164001233692290,75019,0838,59,015,016,048,5
15Rodin Smit66446011023572010,70020,10011,510,016,015,052,5
16Tom Westhof1068720020202531,00026,50018,018,010,011,057,0
17Gerard Dimmendaal8075000612341060,66717,66715,516,017,017,065,5
18Gerrit Reurslag8085210904541210,44413,44415,515,019,019,068,5
19Chiel Dommerholt300400120111320,50016,00019,519,018,018,074,5
20Gerrit Peters644440070161240,1433,42919,520,020,020,079,5
21Appie Bielderman57842004004000,0000,00021,021,021,021,084,0






Rooster overzicht onderlinge

 
oml
gwk
ehk
hde
twf
ale
trk
jbj
tse
ahj
dsj
grk
jrr
hbl
grg
gdl
hsn
rst
gps
abn
cdt
ehm
oml
Z
W
gwk
Z
W
Z
W
W
W
W
Z
ehk
hde
W
W
W
Z
Z
Z
twf
W
Z
ale
W
Z
Z
W
Z
W
Z
ZW
W
Z
W
Z
trk
Z
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
jbj
W
W
Z
Z
Z
W
Z
W
W
Z
ZW
tse
Z
Z
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
Z
W
ahj
Z
W
Z
Z
Z
W
dsj
W
Z
Z
Z
grk
Z
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
Z
W
Z
jrr
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
W
W
hbl
W
W
Z
W
Z
W
Z
W
W
Z
Z
grg
W
Z
WZ
Z
W
Z
W
Z
gdl
Z
W
Z
Z
W
Z
hsn
Z
W
Z
W
Z
W
W
Z
Z
W
Z
W
Z
rst
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
W
Z
gps
Z
Z
WZ
W
W
W
abn
W
W
Z
W
cdt
W
Z
ehm
W
W
W
Z


Gebruikte methode voor bepaling klassement onderlinge competitie


Beker

Datum :dinsdag 21 juli 2026


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
52Gerrit Reurslagwinnaar HDE-TWFHDE = Hein van Dee, TWF = Tom Westhof
62Dinand StegemanGerrit Wassink
72Henk StraalmanGerrit Peters
82Egbert HarkinkJohan Beltman
92Johan RademakerGerrit Roeterdink
102Alfred van LentheOdin Mol
112André HaijtinkAppie Bielderman
122Chiel DommerholtTonnie Schutte
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
21Rodin SmitAlfred van Lenthe0 - 2
31Herman BeuzelOdin Mol0 - 2
41Chiel DommerholtTonny Roeterdink2 - 0
11Hein van DeeTom Westhof

Sneldammen

Datum :dinsdag 31 maart 2026



Ronde 1
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     


Ronde 2
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     


Ronde 3
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     


Ronde 4
Stand
PlNaamRatingAW+=-Pnt

Uitslagen
     


* Per seizoen worden 4 sneldamronden gehouden waarvan de beste 3 resultaten meetellen voor het eindklassement.

Elke ronde bestaat uit 8 wedstrijden per speler. Een wedstrijd duurt maximaal 2 x 10 minuten of bij Fischer tempo 5 minuten + 5 seconden per zet.
Volgens de regels van het spel- en wedstrijdreglement is alleen verlenging mogelijk na arbitrage, maar niet bij het Fischer tempo.
Gespeeld wordt op basis van het Zwitsers systeem. De indeling voor de eerste ronde wordt bepaald via loting.



Onderlinge jeugd

Datum :dinsdag 31 maart 2026

Najaar 2026

Stand
PlNaamAWWRVPnt
1Oliver00000
1Tijmen00000
1Finn00000
1Sam00000
1Christian00000
1Rodin00000
1Pom00000
1Robin00000
1Sjors00000
1Gijs00000

Uitslagen
Ronde 00 / 00


Winterdammers

Datum :dinsdag 31 maart 2026

PlNaamAWWRVPntOR