Winterdammers

Datum :dinsdag 13 oktober 2026

PlNaamAWWRVPntOR
1Herman Haijtink22004
2Kees Beers21103
3Gert van Dijk21012
4Henk Meuleman21012
5Stef Marsman20111
6Dick Jansen20020


RondeDatumNaamNaamUitslag
113-10-2026Kees BeersHenk Meuleman2 - 0
113-10-2026Herman HaijtinkStef Marsman2 - 0
113-10-2026Dick JansenGert van Dijk0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslag
213-10-2026Henk MeulemanDick Jansen2 - 0
213-10-2026Stef MarsmanKees Beers1 - 1
213-10-2026Gert van DijkHerman Haijtink0 - 2


Onderlinge

Datum :dinsdag 13 oktober 2026

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Tonny Roeterdink1030681110721164801,60048,0002,02,03,03,010,01
2Alfred van Lenthe1051700113841205291,53840,6921,01,04,04,010,01
3Gerrit Wassink124878008710154311,87553,8753,54,02,01,010,5
4Gerrit Roeterdink859584013553154391,15433,7693,53,08,07,021,5
5Henk Straalman702480014374133590,92925,6435,05,011,011,032,0
6Odin Mol1471800122004982,00049,00015,517,01,02,035,5
7Dinand Stegeman8646000523071761,40035,20012,513,05,05,035,5
8André Haijtink8676200632181961,33332,66710,511,06,08,035,5
9Johan Beltman934660013445122980,92322,9236,07,012,013,038,0
10Johan Rademaker846560012435113060,91725,5007,56,013,012,038,5
11Hein van Dee10697400623171811,16730,16712,512,07,09,040,5
12Tonnie Schutte911640013436112870,84622,0777,58,014,014,043,5
13Egbert van Hattem11433800412141401,00035,00015,514,09,56,045,0
14Herman Beuzel81054011233692350,75019,5839,09,015,016,049,0
15Rodin Smit66446011124582310,72721,00010,510,016,015,051,5
16Tom Westhof1068720020202531,00026,50018,018,09,510,055,5
17Gerard Dimmendaal8075000612341060,66717,66715,516,017,017,065,5
18Gerrit Reurslag8085210904541210,44413,44415,515,019,019,068,5
19Chiel Dommerholt300400120111320,50016,00019,519,018,018,074,5
20Gerrit Peters644440070161240,1433,42919,520,020,020,079,5
21Appie Bielderman57842004004000,0000,00021,021,021,021,084,0






Rooster overzicht onderlinge

 
oml
gwk
ehk
hde
twf
ale
trk
jbj
tse
ahj
dsj
grk
jrr
hbl
grg
gdl
hsn
rst
gps
abn
cdt
ehm
oml
Z
W
gwk
Z
W
Z
W
W
W
W
Z
ehk
hde
W
W
W
Z
Z
Z
twf
W
Z
ale
W
Z
Z
W
Z
W
Z
ZW
W
Z
W
Z
trk
Z
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
jbj
W
W
Z
Z
Z
W
WZ
W
W
Z
ZW
tse
Z
Z
Z
W
W
Z
W
W
Z
W
Z
Z
W
ahj
Z
W
Z
Z
Z
W
dsj
W
Z
Z
W
Z
grk
Z
Z
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
Z
W
Z
jrr
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
Z
W
W
hbl
W
W
Z
ZW
Z
W
Z
W
W
Z
Z
grg
W
Z
WZ
Z
W
Z
W
Z
gdl
Z
W
Z
Z
W
Z
hsn
Z
W
Z
W
Z
W
W
Z
W
Z
W
Z
W
Z
rst
Z
W
W
Z
W
Z
W
Z
W
W
Z
gps
Z
Z
WZ
W
W
W
abn
W
W
Z
W
cdt
W
Z
ehm
W
W
W
Z


Gebruikte methode voor bepaling klassement onderlinge competitie


WK Veteranen

Datum :zaterdag 26 september 2026
Wedstrijd :WK Veteranen 2026

Eindstand

Pl Land Naam Rating We Wi Re Ve Pu Wpl
1 Kameroen Guy Berlin Wontse 2246 9 5 4 0 14 94
2 Frankrijk Arnaud Cordier 2364 9 4 5 0 13 92
3 Ivoorkust Youssouf Kone 2251 9 5 2 2 12 95
4 Artur Kuzminski 2120 9 3 6 0 12 90
5 Ivoorkust Ladji Fofana 2244 9 4 4 1 12 89
6 Frankrijk Luc Guinard 2225 9 3 6 0 12 89
7 Nederland Jeroen Kos 2168 9 4 4 1 12 86
8 Italië Daniele Bertè 2112 9 4 4 1 12 81
9 Nederland Leopold Sekongo 2186 9 4 4 1 12 80
10 Frankrijk Albert Ramassamy 2045 9 4 4 1 12 75
11 Frankrijk Claude Januel 2042 9 4 3 2 11 88
12 Israël Jakov Shaus 2170 9 3 5 1 11 87
13 Nederland Fred Ivens 2125 9 3 5 1 11 87
14 Nederland Arie Janssen van Doorn 2095 9 3 5 1 11 83
15 Frankrijk Serge Minaux 2112 9 3 5 1 11 81
16 Nederland Harry Kolk 2120 9 3 5 1 11 80
17 Nederland Roep Bhawanibhiek 2063 9 3 5 1 11 80
18 Frankrijk Fidèle Nimbi 2172 9 4 3 2 11 79
19 Frankrijk Daniel Rouget 2018 9 3 5 1 11 74
20 Nederland
Gerrit Wassink 2136 9 3 4 2 10 86
21 Nederland Guido van den Berg 2087 9 3 4 2 10 86
22 Polen Piotr Paluch 2120 9 3 4 2 10 85
23 Letland Arkadijs Bersons 2014 9 2 6 1 10 83
24 USA Alexander Rudnitsky 2207 9 2 6 1 10 83
25 Duitsland Raphaël Zdoroviak 2052 9 3 4 2 10 82
26 Frankrijk Rene Estebe 2053 9 2 6 1 10 81
27 Nederland Peter van der Stap 2179 9 4 2 3 10 81
28 Litouwen Vaidas Stasytis 2175 9 2 6 1 10 79
29 Oekraïne Oleksandr Zhygalin 2077 9 3 4 2 10 79
30 Letland Jakovs Levins 2142 9 2 6 1 10 78
31 Nederland Peter Schellekens 2101 9 3 4 2 10 78
32 Nederland Andrew Tjon A Ong 2201 9 1 8 0 10 77
33 Frankrijk Jurgen Bader 2118 9 2 6 1 10 77
34 Frankrijk Pierre Pincemaille 1974 9 2 6 1 10 73
35 Nederland Rob Knevel 2001 9 4 2 3 10 66
36 Nederland Vitalia Doumesh 2103 9 1 7 1 9 80
37 Nederland Theo van den Hoek 2076 9 3 3 3 9 77
38 Nederland Daan van Os 2001 9 3 3 3 9 76
39 Nederland Harry Zandvliet 1982 9 1 7 1 9 75
40 Frankrijk Emmanuel Odia 2067 9 3 3 3 9 75
41 USA Mark Sokolovsky 2027 9 4 1 4 9 74
42 Nederland Anton Kosior 2155 9 2 5 2 9 73
43 Frankrijk Gilles Roux 1969 9 3 3 3 9 71
44 Italië Francesco Militello 1919 9 2 4 3 8 83
45 Nederland Edwin de Jager 2205 9 1 6 2 8 81
46 Frankrijk Romuald Taillepierre 2093 9 2 4 3 8 78
47 USA Galina Petukhova 1925 9 3 2 4 8 76
48 Duitsland Juri Geisenblas 2067 9 1 6 2 8 74
49 Frankrijk Jean-Paul Plantin 2024 9 3 2 4 8 73
50 Nederland Wim Koopman 1969 9 1 6 2 8 73
51 Kazachstan Yulia Ryngach 1970 9 2 4 3 8 72
52 Frankrijk Laurent Carrillat 1939 9 3 2 4 8 70
53 Frankrijk Papa Cisse 2063 9 2 4 3 8 69
54 Letland Olegs Malugins 2016 9 1 6 2 8 64
55 Frankrijk Gérard Fontier 2035 9 2 3 4 7 77
56 Frankrijk Christian Guerbert 1959 9 3 1 5 7 72
57 Nederland Peter Frans Koops 2070 9 2 3 4 7 70
58 Nederland Feiko Stoppels 1803 9 1 5 3 7 69
59 Frankrijk Alain Choquet 1891 9 2 3 4 7 68
60 Frankrijk Alain Chanry 1855 9 3 1 5 7 65
61 Nederland Jeanet Stel 1829 9 1 5 3 7 65
62 Oekraïne Igor Beldyk 1932 9 2 3 4 7 65
63 Taipei Shih-Hsia Liu 1787 9 2 3 4 7 61
64 Frankrijk Guy Uranie 1894 9 3 1 5 7 57
65 Frankrijk Alain Vallejo 1848 9 2 2 5 6 67
66 Frankrijk Christophe Pierre Louis Bonnard 1792 9 2 2 5 6 65
67 Frankrijk Thierry le Quang 1891 9 2 2 5 6 60
68 Frankrijk Olivier Perrotin 1778 9 3 0 6 6 50
69 Frankrijk Jean Gouzi 1698 9 1 3 5 5 64
70 Frankrijk Bertin Rauzduel 1691 9 2 1 6 5 50
71 Frankrijk Doroteo Jimenez   9 1 0 8 2 53
72 Frankrijk Nacer Haroune   9 0 0 9 0 56

 

Uitslagen Gerrit Wassink

Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
1 ma 21-09-2026 Gerrit Wassink (2136) Christian Guerbert (1959) 2 - 0
2 ma 21-09-2026 Juri Geisenblas (2067) Gerrit Wassink (2136) 1 - 1
3 di 22-09-2026 Peter Schellekens (2101) Gerrit Wassink (2136) 0 - 2
4 wo 23-09-2026 Gerrit Wassink (2136) Guy Berlin Wontse (2246) 0 - 2
5 wo 23-09-2026 Gerrit Wassink (2136) Jurgen Bader (2118) 2 - 0
6 do 24-09-2026 Jakovs Levins (2142) Gerrit Wassink (2136) 1 - 1
7 vr 25-09-2026 Gerrit Wassink (2136) Daniele Bertè (2112) 1 - 1
8 vr 25-09-2026 Youssouf Kone (2251) Gerrit Wassink (2136) 2 - 0
9 za 26-09-2026 Andrew Tjon A Ong (2201) Gerrit Wassink (2136) 1 - 1

 


NK Categorie B en C

Datum :zaterdag 26 september 2026
Wedstrijd :NK Categorie B en C 2026

Categorie B

Eindstand

Pl Naam Rating We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Hans van der Laan 1062 8 3 5 0 11 74 100
2 Harry Vos 1007 8 4 3 1 11 69 92
3 Gaele Stoker 1096 8 3 5 0 11 68 89
4 Ricardo Tong Sang 1095 8 2 6 0 10 67 78
5 Janes de Vries 1049 8 3 4 1 10 59 74
6 Aize Plantinga 1075 8 2 5 1 9 69 73
7 Leo Peters 982 8 2 5 1 9 69 71
8 Bertwin Letteboer 1063 8 2 5 1 9 64 63
9 Bennie Hiddink 1062 8 2 5 1 9 59 67
10 Ab Steenbergen 993 8 1 6 1 8 73 70
11 Dieter van Gortel 983 8 1 6 1 8 68 64
12 Tonny Roeterdink 1030 8 2 4 2 8 66 64
13 Herman Damman 1086 8 1 6 1 8 66 62
14 Hein van Dee 1069 8 2 4 2 8 66 59
15 Joop Briedé 965 8 1 6 1 8 62 57
16 Iepie Poepjes-Koopman 906 8 1 6 1 8 57 54
17 Teus Stam 987 8 1 5 2 7 74 66
18 Hans Luchies 904 8 2 3 3 7 56 33
19 Tonnie Schutte 911 8 2 3 3 7 50 27
20 Primnath Goelab 973 7 2 2 3 6 47 26
21 Bert Roest 983 8 1 4 3 6 64 44
22 Johan Zijlstra 1044 8 2 1 5 5 51 16
23 Robert Broekman 907 8 1 2 5 4 57 26
24 Jaap Hugen 953 3 0 3 0 3 19 19
25 Dummy   4 0 0 4 0 25 0

 

Uitslagen Tonny Roeterdink, Hein van Dee en Tonnie Schutte

Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
1 ma 21-09-2026 Hans Luchies (904) Hein van Dee (1069) 1 - 1
1 ma 21-09-2026 Tonny Roeterdink (1030) Hans van der Laan (1062) 1 - 1
1 ma 21-09-2026 Tonnie Schutte (911) Jaap Hugen (953) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
2 di 22-09-2026 Jaap Hugen (953) Tonny Roeterdink (1030) 1 - 1
2 di 22-09-2026 Tonnie Schutte (911) Ab Steenbergen (993) 1 - 1
2 di 22-09-2026 Iepie Poepjes-Koopman (906) Hein van Dee (1069) 0 - 2
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
3 di 22-09-2026 Aize Plantinga (1075) Hein van Dee (1069) 1 - 1
3 di 22-09-2026 Herman Damman (1086) Tonnie Schutte (911) 2 - 0
3 di 22-09-2026 Tonny Roeterdink (1030) Janes de Vries (1049) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
4 wo 23-09-2026 Tonny Roeterdink (1030) Gaele Stoker (1096) 0 - 2
4 wo 23-09-2026 Hein van Dee (1069) Dieter van Gortel (983) 1 - 1
4 wo 23-09-2026 Tonnie Schutte (911) Harry Vos (1007) 0 - 2
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
5 do 24-09-2026 Hein van Dee (1069) Hans van der Laan (1062) 0 - 2
5 do 24-09-2026 Ab Steenbergen (993) Tonny Roeterdink (1030) 2 - 0
5 do 24-09-2026 Tonnie Schutte (911) Dummy 2 - 0R
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
6 do 24-09-2026 Teus Stam (987) Hein van Dee (1069) 1 - 1
6 do 24-09-2026 Joop Briedé (965) Tonny Roeterdink (1030) 1 - 1
6 do 24-09-2026 Iepie Poepjes-Koopman (906) Tonnie Schutte (911) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
7 vr 25-09-2026 Hein van Dee (1069) Janes de Vries (1049) 0 - 2
7 vr 25-09-2026 Tonny Roeterdink (1030) Tonnie Schutte (911) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
8 za 26-09-2026 Tonny Roeterdink (1030) Herman Damman (1086) 1 - 1
8 za 26-09-2026 Hein van Dee (1069) Bert Roest (983) 2 - 0
8 za 26-09-2026 Robert Broekman (907) Tonnie Schutte (911) 0 - 2

 

Categorie C

Eindstand

Pl Naam Rating We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Peter Hernaamt 896 8 5 3 0 13 74 118
2 Allard van Tongeren 870 8 3 5 0 11 74 101
3 Eibert Smit 881 8 4 3 1 11 74 93
4 Hans Loots 838 8 2 6 0 10 77 92
5 Koert Meuleman 871 8 4 2 2 10 74 79
6 Henk Lip 843 7 2 5 0 9 56 71
7 Gert Brink 848 8 3 3 2 9 66 61
8 Gerrit Roeterdink 859 8 2 5 1 9 63 62
9 Jos Moorman 783 8 3 3 2 9 62 58
10 Bé Brakels 798 8 3 3 2 9 55 50
11 Ramon Ramkisoen 813 7 3 2 2 8 54 55
12 Jack Westerdijk 891 8 2 4 2 8 73 62
13 Jeroen Huskens 861 8 2 4 2 8 63 58
14 Gerrit Talen 657 8 1 5 2 7 65 53
15 Roel van Benthem 743 8 3 1 4 7 64 47
16 Elzo de Vries 673 8 3 1 4 7 62 49
17 Herman Hazelhorst 890 8 2 3 3 7 58 42
18 Jan Sloot 783 8 2 3 3 7 47 36
19 Herman Beuzel 810 7 2 2 3 6 62 43
20 Hans Knobbe 645 8 2 2 4 6 51 28
21 Willem Fokkert 690 8 2 2 4 6 49 34
22 Anna Bakker 625 8 2 1 5 5 56 31
23 Leo van Gelder 527 8 1 2 5 4 50 17
24 Guus Gase 641 7 0 2 5 2 50 12

 

Uitslagen Gerrit Roeterdink en Herman Beuzel

Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
1 ma 21-09-2026 Peter Hernaamt (896) Herman Beuzel (810) 2 - 0
1 ma 21-09-2026 Koert Meuleman (871) Gerrit Roeterdink (859) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
2 di 22-09-2026 Herman Beuzel (810) Willem Fokkert (690) 2 - 0
2 di 22-09-2026 Jan Sloot (783) Gerrit Roeterdink (859) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
3 di 22-09-2026 Jack Westerdijk (891) Herman Beuzel (810) 1 - 1
3 di 22-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Guus Gase (641) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
4 wo 23-09-2026 Herman Beuzel (810) Elzo de Vries (673) 2 - 0
4 wo 23-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Roel van Benthem (743) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
5 do 24-09-2026 Herman Beuzel (810) Henk Lip (843) 1 - 1
5 do 24-09-2026 Gerrit Talen (657) Gerrit Roeterdink (859) 0 - 2
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
6 do 24-09-2026 Henk Lip (843) Gerrit Roeterdink (859) 1 - 1
6 do 24-09-2026 Koert Meuleman (871) Herman Beuzel (810) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
7 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Eibert Smit (881) 1 - 1
7 vr 25-09-2026 Gert Brink (848) Herman Beuzel (810) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
8 za 26-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Hans Loots (838) 1 - 1

* Herman Beuzel heeft de laatste ronde niet gespeeld, dit aangezien andere spelers zaterdag afwezig zouden zijn.

 

Foto's

fotoalbum dag 1
fotoalbum dag 3
fotoalbum dag 4
fotoalbum dag 5
fotoalbum dag 6


Sneldammen tijdens het NK categorie B en C

Datum :vrijdag 25 september 2026
Wedstrijd :Sneldammen tijdens het NK categorie B en C 2026

Eindstand sneldammen

Pl Naam Rating Cat. We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Marino Barkel 1454 A 9 7 2 0 16 99 168
2 Gerbrand Hessing 1264 A 9 7 2 0 16 95 164
3 Gerwin Mollink 1173 A 9 6 2 1 14 101 144
4 Renco Oostindjer 1201 A 9 5 1 3 11 102 102
5 Berend Plijter 1117 A 9 5 1 3 11 79 79
6 Gerrit Roeterdink 859 C 9 5 1 3 11 77 81
7 Theo Leoné 1142 A 9 4 2 3 10 97 87
8 Frank Schippers 870 C 9 4 2 3 10 94 91
9 Herman Beuzel 810 C 9 4 2 3 10 88 87
10 Aize Plantinga 1075 B 9 3 4 2 10 86 78
11 Tonnie Schutte 911 B 9 4 2 3 10 85 89
12 Pamela Kuiper   C 9 5 0 4 10 69 68
13 Nick Bolks 979 B 9 3 3 3 9 91 83
14 Herman Hazelhorst 890 C 9 3 3 3 9 91 75
15 Eibert Smit 881 C 9 4 1 4 9 90 77
16 Stefan Sloot   C 9 2 5 2 9 85 74
17 Jayden van der Velde   C 9 4 1 4 9 65 51
18 Bertwin Letteboer 1063 B 9 2 4 3 8 93 74
19 Bennie Lawant 741 C 9 3 2 4 8 84 68
20 Jan Sloot 783 C 9 3 2 4 8 75 47
21 Bé Brakels 798 C 9 3 2 4 8 74 57
22 Merlen Blokzijl 400 C 9 3 2 4 8 74 45
23 Sandra Brakels   C 9 4 0 5 8 63 26
24 Hans Knobbe 645 C 9 3 1 5 7 61 22
25 Sofie Berghuis   C 9 3 0 6 6 62 14
26 H. Visscher   C 9 1 2 6 4 61 11
27 Luca van der Vegt   C 9 1 1 7 3 63 4
28 Dummy     9 0 0 9 0 64 0

 

Prijswinnaars 

Categorie A:

  1. Marino Barkel
  2. Gerbrand Hessing
  3. Gerwin Mollink

Categorie B:

  1. Aize Platinga
  2. Tonnie Schutte
  3. Nick Bolks

Categorie C:

  1. Gerrit Roeterdink
  2. Frank Schippers
  3. Herman Beuzel

 

Uitslagen Gerrit Roeterdink, Herman Beuzel en Tonnie Schutte

Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
1 vr 25-09-2026 Luca van der Vegt Gerrit Roeterdink (859) 0 - 2
1 vr 25-09-2026 Herman Beuzel (810) Frank Schippers (870) 0 - 2
1 vr 25-09-2026 Tonnie Schutte (911) Berend Plijter (1117) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
2 vr 25-09-2026 Bennie Lawant (741) Gerrit Roeterdink (859) 2 - 0
2 vr 25-09-2026 Tonnie Schutte (911) Renco Oostindjer (1201) 0 - 2
2 vr 25-09-2026 Hans Knobbe (645) Herman Beuzel (810) 0 - 2
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
3 vr 25-09-2026 Jayden van der Velde Tonnie Schutte (911) 0 - 2
3 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Theo Leoné (1142) 0 - 2
3 vr 25-09-2026 Herman Beuzel (810) Eibert Smit (881) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
4 vr 25-09-2026 Theo Leoné (1142) Tonnie Schutte (911) 2 - 0
4 vr 25-09-2026 Bennie Lawant (741) Herman Beuzel (810) 1 - 1
4 vr 25-09-2026 Sofie Berghuis Gerrit Roeterdink (859) 0 - 2
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
5 vr 25-09-2026 Herman Beuzel (810) Herman Hazelhorst (890) 1 - 1
5 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Tonnie Schutte (911) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
6 vr 25-09-2026 Herman Hazelhorst (890) Gerrit Roeterdink (859) 1 - 1
6 vr 25-09-2026 Aize Plantinga (1075) Herman Beuzel (810) 2 - 0
6 vr 25-09-2026 Tonnie Schutte (911) Bennie Lawant (741) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
7 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Bertwin Letteboer (1063) 2 - 0
7 vr 25-09-2026 Herman Beuzel (810) Pamela Kuiper 2 - 0
7 vr 25-09-2026 Tonnie Schutte (911) Merlen Blokzijl (400) 2 - 0
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
8 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Gerwin Mollink (1173) 0 - 2
8 vr 25-09-2026 Herman Beuzel (810) Nick Bolks (979) 2 - 0
8 vr 25-09-2026 Stefan Sloot Tonnie Schutte (911) 1 - 1
Ronde Datum Wit Zwart Uitslag
9 vr 25-09-2026 Marino Barkel (1454) Herman Beuzel (810) 2 - 0
9 vr 25-09-2026 Gerrit Roeterdink (859) Eibert Smit (881) 2 - 0
9 vr 25-09-2026 Jan Sloot (783) Tonnie Schutte (911) 0 - 2

 

Foto's

fotoalbum sneldammen


DEZ Laren tegen Apeldoorn

Datum :zaterdag 19 september 2026
Ronde :1
Wedstrijd :DEZ Laren tegen Apeldoorn
Verslag :Alfred van Lenthe

Apeldoorn deelt dreun uit aan Denk en Zet

Denk en Zet ging zonder veel verwachtingen de seizoensopening in. In Laren was het sterke Apeldoorn te gast. Het gemiddelde ratingverschil was immens, namelijk 208. Een ruimte nederlaag zou niet onlogisch zijn en dat gebeurde ook. Onze invallers gaven overigens prima partij. André speelde een hele goede remise en Henk had zeker de remise verdiend, maar greep op het laatste net mis.

Egbert speelde een partij waarbij het evenwicht nooit echt werd verbroken. De computer gaf ook een hele constante  rechte lijn aan. Optisch was het voordeel wel voor Egbert. Zijn tegenstander wilde wel heel graag een flankaanval, ten koste van opbouw vanuit het centrum. Na circa 20 zetten moest hij alle zeilen bij zetten om de stand weer enigszins te fatsoeneren. Maar met een paar grote ruilen aan beide zijden werd de vrede snel getekend.

Gerrit werd op het eerste bord al snel positioneel weggetikt door de Apeldoornse kopman. Hij kwam in een dodelijke kettingstelling te staan. Vakkundig speelde Bertus de Harder dat uit. Met een ratingverschil van ruim 350 punten was die dat ook wel aan zijn stand verplicht.

Dinand stond ook onder druk, doordat tegenstander het centrum onder controle had. Op de 35e zet miste zijn opponent een niet al te moeilijke doorbraak via 37-31, 47-41 en 39-34. Maar enkele zetten later kreeg hij een herkansing en haalde het bewuste zetje wel uit en snel daarna capituleerde Dinand.

Herman kreeg zowel een klaverblad als een hekstelling tegen. Maar op het moment dat hij zich leek te redden, verspeelde hij onnodig een schijf. In plaats van 35-30 had 27-22 tot een weer gelijkwaardige stand geleid. Met een schijf achter was er vervolgens geen eer meer te behalen.  

Henk speelde een prima partij. Hij stond weliswaar onder druk, maar zijn tegenstander miste een opgelegde kans. Daarna was het lange tijd remise. Henk offerde op de 56e zet een schijf, maar 34-30 en daarna 30-24 was de verdiende remise geweest.

Rodin kwam rond de 20e zet wat in problemen, omdat hij door eerder gespeelde 2-7 zijn korte vleugel niet meer kon ontwikkelen. Dat loste hij overigens keurig op met een gelijkwaardige klassieke stand rond de 40e zet. Maar op de 42e zet was 12-17 noodzakelijk geweest, om via 17-22 weer af te kunnen ruilen. Na 6-11 was de stand niet meer houdbaar. Wel vestigde Rodin een nieuw record, 4 uur achter een dambord in één partij.

André behaalde een mooie remise en liet zich niet gek maken. Zijn tegenstander stond iets makkelijker, maar André kwam niet echt in de problemen en verdubbelde de Larense punten.

Tonnie werd langzaam van het bord gedrukt, zeker toen hij zelf naar de rand ruilde en zijn tegenstander het centrum gaf. Ook Tonnie had een tegenstander met een veel hogere rating.

Al met al een stevige nederlaag. Ook al hadden Johan, Alfred en Tonny meegedaan, verlies was er denk ik altijd wel geweest. Onze wedstrijden komen nog wel.

 

Bord DEZ Laren Apeldoorn 2 14  
1 Gerrit Roeterdink (859) Bertus de Harder (1214) 0 2 2
2 André Haijtink (867) Fred van Amersfoort (1038) 1 1 7
3 Egbert Harkink (1127) Dick Beking (1120) 1 1 1
4 Tonnie Schutte (911) Hans van Hal (1117) 0 2 8
5 Herman Beuzel (810) Marco Veneboer (1091) 0 2 4
6 Rodin Smit (664) Roelof-Jan de Haan (943) 0 2 6
7 Henk Straalman (702) Bryan Brank (1015) 0 2 5
8 Dinand Stegeman (864) Willem van Starkenburg (932) 0 2 3

DEZ Laren 3 tegen DEZ Laren 2

Datum :dinsdag 15 september 2026
Ronde :1
Wedstrijd :DEZ Laren 3 tegen DEZ Laren 2
Bord DEZ Laren 3 DEZ Laren 2 5 7  
1 Dinand Stegeman (864) Gerrit Roeterdink (859) 1 1 4
2 Gerrit Reurslag (808) Tonnie Schutte (911) 0 2 2
3 Alfred van Lenthe (1051) Johan Rademaker (846) 2 0 5
4 Appie Bielderman (578) Herman Beuzel (810) 1 1 6
5 Rodin Smit (664) André Haijtink (867) 0 2 1
6 Gerard Dimmendaal (807) Henk Straalman (702) 1 1 3

Beker

Datum :dinsdag 21 juli 2026


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
52Gerrit Reurslagwinnaar HDE-TWFHDE = Hein van Dee, TWF = Tom Westhof
62Dinand StegemanGerrit Wassink
72Henk StraalmanGerrit Peters
82Egbert HarkinkJohan Beltman
92Johan RademakerGerrit Roeterdink
102Alfred van LentheOdin Mol
112André HaijtinkAppie Bielderman
122Chiel DommerholtTonnie Schutte
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
21Rodin SmitAlfred van Lenthe0 - 2
31Herman BeuzelOdin Mol0 - 2
41Chiel DommerholtTonny Roeterdink2 - 0
11Hein van DeeTom Westhof

Nationale Bekercompetitie

Datum :zaterdag 20 juni 2026
Wedstrijd :Nationale Bekercompetitie 2026
Pl Naam Cat. We Wi Ge Ve Pu WP SB Bs
1 Hijken DTC Fin 6 5 1 0 11 48 85 18
2 DEZ Westerhaar Fin 6 5 1 0 11 47 83 18
3 Leids Damgenootschap Fin 6 4 1 1 9 41 53 12
4 Damlust Gouda Fin 6 3 3 0 9 40 58 14
5 WSDV Fin 6 4 1 1 9 40 50 16
6 DamCombinatie Fryslân Fin 6 3 2 1 8 46 52 12
7 DC Tilburg/Eindhoven Fin 6 4 0 2 8 40 40 4
8 De Waarddammers Fin 6 4 0 2 8 35 34 8
9 Dammers Uit Oost Fin 6 3 1 2 7 44 39 10
10 DamCombinatie Fryslân 2 Fin 6 2 3 1 7 42 44 0
11 WSDV 2 Fin 6 3 1 2 7 40 31 8
12 IJmuiden Fin 6 3 1 2 7 35 35 6
13 DEZ Westerhaar 2 Fin 6 3 0 3 6 40 26 -2
14 Schiedam Fin 6 2 2 2 6 37 33 0
15 Het Noorden Fin 6 3 0 3 6 36 20 2
16 DamCombinatie Fryslân 3 Fin 6 3 0 3 6 33 24 0
17 HDC Hoogeveen Fin 6 3 0 3 6 32 24 0
18 Ons Genoegen Wapenveld Fin 6 2 2 2 6 30 23 4
19 RDC Rijnsburg Fin 6 2 1 3 5 41 28 0
20 Heijmans Excelsior Fin 6 2 1 3 5 36 27 -10
21 Damlust Gouda 2 Fin 6 2 1 3 5 35 19 -2
22 SNA Fin 6 2 1 3 5 27 11 2
23 De Waarddammers 2 Fin 6 2 0 4 4 35 14 -10
24 Haarlemsche Damclub Fin 6 2 0 4 4 33 14 -16
25 Heerenveen Fin 6 2 0 4 4 27 8 -14
26 O2O Fin 6 1 1 4 3 30 7 -6
27 Raes DC Maastricht Fin 6 1 1 4 3 30 5 -14
28 DEZ Laren Fin 6 1 0 5 2 32 4 -22
29 DCH Hengelo Fin 6 1 0 5 2 24 2 -10
30 De Variant Fin 6 0 1 5 1 24 3 -28

 

R1 DEZ Laren WSDV 2 1 7
1 Gerrit Wassink (1252) Darya Tkachenko (1367) 1 1
2 Tonny Roeterdink (1033) Moussa Coulibaly (1361) 0 2
3 Dinand Stegeman (889) Fred Ivens (1275) 0 2
4 Gerrit Roeterdink (885) Wouter van Beek (1225) 0 2
R2 SNA DEZ Laren 7 1
1 Mike Koopmanschap (1340) Gerrit Wassink (1252) 2 0
2 Theo Tesselaar (1229) Tonny Roeterdink (1033) 1 1
3 Luuk Terweijden (1361) Dinand Stegeman (889) 2 0
4 Guido Verhagen (1223) Gerrit Roeterdink (885) 2 0
R3 DCH Hengelo DEZ Laren 2 6
1 Arnoud de Greef (1262) Gerrit Wassink (1252) 0 2
2 Berend Plijter (1091) Tonny Roeterdink (1033) 0 2
3 Rodier Evers (1049) Dinand Stegeman (889) 0 2
4 Jaap de Vries (1036) Gerrit Roeterdink (885) 2 0
R4 DEZ Laren De Waarddammers 0 8
1 Gerrit Wassink (1252) Wim Kalis (1387) 0 2
2 Tonny Roeterdink (1033) Job Arts (1273) 0 2
3 Dinand Stegeman (889) Shammie Kasnadi (1285) 0 2
4 Gerrit Roeterdink (885) Rik Verboon (1354) 0 2
R5 Ons Genoegen Wapenveld DEZ Laren 6 2
1 Rick Hakvoort (1360) Gerrit Wassink (1252) 0 2
2 Rienk van Marle (1309) Tonny Roeterdink (1033) 2 0
3 John Kroon (1140) Dinand Stegeman (889) 2 0
4 Erik Bakker (1067) Gerrit Roeterdink (885) 2 0
R6 DEZ Laren Heerenveen 3 5
1 Gerrit Wassink (1252) Martin Boersbroek (994) 2 0
2 Tonny Roeterdink (1033) Oscar Veltman (1139) 1 1
3 Dinand Stegeman (889) Wim van der Molen (1059) 0 2
4 Gerrit Roeterdink (885) Tjipke Smedinga (1207) 0 2

 

Zie ook Toernooibase

DEZ Laren - WSDV 2, foto Alex Ovsyanko


NK Sneldammen

Datum :zaterdag 6 juni 2026
Wedstrijd :NK Sneldammen

Voorronde Categorie B

Pl Naam Rating Cat. We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Erik Bakker 1067 B 6 4 2 0 10 41 65
2 Sander Staal 1028 B 6 3 3 0 9 41 60
3 Marco Veneboer 1088 B 6 3 2 1 8 43 50
4 Cees van der Vlis 1064 B 6 3 2 1 8 41 55
5 Martin Boersbroek 994 B 6 2 4 0 8 36 44
6 Anthony Keijzer 978 B 6 3 2 1 8 33 36
7 Douwe Douma 1001 B 6 2 3 1 7 39 39
8 Bert van Oosterom 1089 B 6 3 1 2 7 38 32
9 Tom Westhof 1070 B 6 3 1 2 7 34 37
10 Pim Filius 1041 B 6 1 5 0 7 31 35
11 Jan-Maarten Koorn 984 B 6 3 1 2 7 23 25
12 Peter Swelsen 990 B 6 2 2 2 6 38 34
13 Kennedy Krishnadath 949 B 6 2 2 2 6 38 31
14 Ralf Richters 1087 B 6 2 2 2 6 37 32
15 Radjan Gobardhan 1013 B 6 2 2 2 6 28 21
16 Cees de Leeuw   B 6 1 3 2 5 36 30
17 Bertwin Letteboer 1050 B 6 1 3 2 5 36 23
18 Gerard Zijlema 1069 B 6 2 1 3 5 32 14
19 Mark Paters 974 B 6 1 2 3 4 43 27
20 Jacques Brouns 1072 B 6 1 2 3 4 42 25
21 Bouke Bruinsma 1008 B 6 1 2 3 4 36 18
22 Adrie van Outheusden 1099 B 6 1 1 4 3 34 11
23 Arie Koster 1001 B 6 1 0 5 2 35 14
24 Jack van der Plas 981 B 6 1 0 5 2 29 4

 

Finale Categorie B2

Pl Naam Rating 1 2 3 4 5 6 7 8 We Wi Re Ve Pt SB
1 Radjan Gobardhan 1013 X 2 1 1 1 2 2 2 7 4 3 0 11 64
2 Tom Westhof 1070 0 X 2 2 0 2 2 2 7 5 0 2 10 54
3 Pim Filius 1041 1 0 X 2 1 2 2 2 7 4 2 1 10 53
4 Kennedy Krishnadath 949 1 0 0 X 2 2 1 2 7 3 2 2 8 42
  Jan-Maarten Koorn 984 1 2 1 0 X 1 2 1 7 2 4 1 8 53
6 Ralf Richters 1087 0 0 0 0 1 X 2 1 7 1 2 4 4 16
7 Cees de Leeuw   0 0 0 1 0 0 X 2 7 1 1 5 3 12
8 Peter Swelsen 990 0 0 0 0 1 1 0 X 7 0 2 5 2 12

Voorronde Categorie C

Pl Naam Rating Cat. We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Gerrit Roeterdink 885 C 6 4 2 0 10 39 62
2 Corwin Vlot 796 C 6 3 3 0 9 46 68
3 Henk Pruim 898 C 6 2 4 0 8 42 54
4 George Anamolga   C 6 3 2 1 8 42 49
5 Herman Hazelhorst 846 C 6 3 2 1 8 39 45
6 Patrick Scheffers 862 C 6 3 2 1 8 31 40
7 Martien Madou 802 C 6 3 1 2 7 43 42
8 Jeroen Huskens 852 C 6 2 3 1 7 40 41
9 Arantes Adamson 693 C 6 2 3 1 7 36 32
10 Karel Jochemsen 825 C 6 2 3 1 7 35 35
11 Somdath Maharadjdin 894 C 6 2 3 1 7 33 35
12 Maikel Schotman 876 C 6 2 2 2 6 35 26
13 Hiltjo Haze 785 C 6 2 1 3 5 43 33
14 Ron Jongejan 813 C 6 2 1 3 5 38 24
15 Jan Sloot 740 C 6 1 3 2 5 37 30
16 Wynton Meijer 842 C 6 1 3 2 5 36 27
17 Herman Beuzel 810 C 6 2 1 3 5 33 21
18 Arend Boertje 850 C 6 1 3 2 5 31 21
19 Bart Wiggemansen 673 C 6 1 3 2 5 31 20
20 Alex Kruyshoop 714 C 6 1 3 2 5 28 17
21 Gerrit Talen 649 C 6 2 1 3 5 24 15
22 Arnold Beset 826 C 6 1 1 4 3 40 17
23 Edward Bottse 704 C 6 1 1 4 3 31 7
24 Harry Mennema 827 C 6 0 1 5 1 31 5

 

Finale Categorie C1

Pl Naam Rating 1 2 3 4 5 6 7 8 We Wi Re Ve Pt SB
1 Patrick Scheffers 862 X 2 0 2 1 2 2 2 7 5 1 1 11 66
2 Herman Hazelhorst 846 0 X 2 0 2 2 2 2 7 5 0 2 10 54
3 Henk Pruim 898 2 0 X 2 0 1 2 2 7 4 1 2 9 57
4 Corwin Vlot 796 0 2 0 X 2 1 1 2 7 3 2 2 8 47
5 Gerrit Roeterdink 885 1 0 2 0 X 2 1 0 7 2 2 3 6 43
6 Jeroen Huskens 852 0 0 1 1 0 X 2 1 7 1 3 3 5 28
7 George Anamolga   0 0 0 1 1 0 X 2 7 1 2 4 4 20
8 Martien Madou 802 0 0 0 0 2 1 0 X 7 1 1 5 3 17

 

Finale Categorie C3

Pl Naam Rating 1 2 3 4 5 6 7 8 We Wi Re Ve Pt SB
1 Gerrit Talen 649 X 2 0 1 2 2 1 1 7 3 3 1 9 62
2 Arnold Beset 826 0 X 2 2 2 1 0 2 7 4 1 2 9 57
3 Alex Kruyshoop 714 2 0 X 1 2 1 1 1 7 2 4 1 8 55
4 Bart Wiggemansen 673 1 0 1 X 1 1 2 2 7 2 4 1 8 47
5 Arend Boertje 850 0 0 0 1 X 2 2 2 7 3 1 3 7 38
  Harry Mennema 827 0 1 1 1 0 X 2 2 7 2 3 2 7 41
7 Herman Beuzel 810 1 2 1 0 0 0 X 2 7 2 2 3 6 39
8 Edward Bottse 704 1 0 1 0 0 0 0 X 7 0 2 5 2 17

Voorronde Pupillen

Pl Naam Rating Cat. We Wi Re Ve Pu Wp SB
1 Jurre Vonk 776 Pup 6 4 2 0 10 41 65
2 Joris den Otter   Pup 6 4 1 1 9 42 65
3 David Vlot 721 Pup 6 4 1 1 9 41 58
4 Bram Wolf   Pup 6 3 2 1 8 47 59
5 Sven Schakel 844 Pup 6 4 0 2 8 35 42
6 Ferron Timmer 595 Pup 6 4 0 2 8 33 38
7 Sophie Neijenhuis   Pup 6 3 1 2 7 48 53
8 Viviënne Meijer 533 Pup 6 3 1 2 7 42 43
9 Gwen Scholten 674 Pup 6 3 1 2 7 40 37
10 Chantal van Santen 618 Pup 6 2 3 1 7 39 40
11 Ben Aikema 769 Pup 6 3 1 2 7 37 37
12 Jayden Lin 404 Pup 6 3 1 2 7 34 29
13 Bart van Dijk   Pup 6 3 0 3 6 40 34
14 Floris Tukker 353 Pup 6 3 0 3 6 35 22
15 Daniel van Vugt 460 Pup 6 2 1 3 5 40 25
16 Nowan Borreman   Pup 6 2 1 3 5 31 11
17 Merlen Blokzijl   Pup 6 2 1 3 5 27 15
18 Mattanja Kooi   Pup 6 2 0 4 4 35 18
19 Tygo Kroese   Pup 6 2 0 4 4 34 18
20 Jelle van Dalen   Pup 6 2 0 4 4 31 8
21 Milan Burgers   Pup 6 2 0 4 4 27 8
22 Rodin Smit   Pup 6 2 0 4 4 25 6
23 Siem Nuvelstijn   Pup 6 1 1 4 3 33 13
24 Lara Richters   Pup 6 0 0 6 0 27 0

 

Finale Pupillen 3

Pl Naam Rating 1 2 3 4 5 6 7 8 We Wi Re Ve Pt SB
1 Rodin Smit   X 2 2 2 2 2 2 2 7 7 0 0 14 84
2 Jelle van Dalen   0 X 2 2 2 2 2 2 7 6 0 1 12 60
3 Mattanja Kooi   0 0 X 1 2 2 2 2 7 4 1 2 9 35
4 Siem Nuvelstijn   0 0 1 X 0 2 2 2 7 3 1 3 7 27
5 Merlen Blokzijl   0 0 0 2 X 1 0 2 7 2 1 4 5 22
6 Milan Burgers   0 0 0 0 1 X 2 1 7 1 2 4 4 13
7 Tygo Kroese   0 0 0 0 2 0 X 1 7 1 1 5 3 12
8 Lara Richters   0 0 0 0 0 1 1 X 7 0 2 5 2 7

 


Finale schooldammen van Nederland

Datum :zaterdag 30 mei 2026

Het damteam van groep 8 van De Braninkschool (Laren) heeft het schooldamseizoen 2025-2026 afgesloten met een 15e plaats op het Nederlands Kampioenschap.

In Heerde was het met maar liefst 30 teams een drukte van belang. De Branink begon goed met 3 winstpartijen in 4 ronden en stond toen op een 5e plaats. Jammer dat er 3 verliespartijen genoteerd werden alvorens er weer prachtige overwinning kon worden bijgeschreven.

De laatste ronde werd verloren en was een 15e plaats met 8 punten het eindresultaat.

Het schooldamseizoen begon in november met het schooldamtoernooi van Damvereniging DEZ Laren voor de basisscholen in de gemeente Lochem. Het team van de Branink verloor daar de finale van de PWA. In de halve finale van Gelderland werd met een 2e plaats de Gelderse finale bereikt. Daar was een 4e plaats voldoende voor de halve finale op Nederlands kampioenschap en ook hier werd men 4e en was het ultieme doel, uitkomen op het NK bereikt. Totaal speelden Feike, Timo, Juliet, Sofie en Lauren  op 5 zaterdagen 38 ronden.

De bordpunten werden behaald door: Sofie 7 uit 8, Timo 6 uit 8, Juliet 6 uit 8, Feike 5 uit 7 en Lauren 4 uit 5.

Pl Teams We Pu Wl Wp
1 De Fakkel Goudriaan 9 18 92 100
2 Eben Haëzerschool 1 Hollandscheveld 9 15 94 101
3 Calvijnschool Ederveen 9 12 96 102
4 De Bron Molenaarsgraaf 9 12 95 101
5 Groen van Prinsterer 1 Oud-Alblas 9 12 94 101
6 De Plataan Bennekom 9 11 92 100
7 Binnenstebuiten Huissen 9 11 86 93
8 Wolderweide Harderwijk 9 10 87 94
9 De Stevenshof Leiden 9 10 86 94
10 De Parel 1 Wapenveld 9 10 84 90
11 De Rank Julianadorp 9 10 81 84
12 De Fontein Westerhaar 9 10 79 87
13 School met de Bijbel Noordeloos 9 10 79 82
14 De Nijenoord Wageningen 9 9 76 82
15 De Branink Laren 9 8 80 86
16 De Regenboog Reeuwijk 9 8 78 84
17 De Schaapskooi Wezep 9 8 73 79
18 De Wegwijzer Lunteren 9 8 67 72
  De Parel 2 Wapenveld 9 8 67 72
20 Groen van Prinsterer 2 Oud-Alblas 9 8 66 69
21 De Bron Wezep 9 8 64 68
22 Brederode Santpoort-Zuid 9 8 61 64
23 CBS De Ark Den Haag 9 8 58 61
24 Eben Haëzerschool 2 Hollandscheveld 9 7 70 73
25 CBS De Vossenburcht Winschoten 9 7 63 66
26 J.A. Gerth van Wijkschool Den Haag 9 6 69 74
27 CBS De Lichtbron Wapenveld 9 6 62 66
28 Samen op Weg Hoornaar 9 5 55 58
29 De Hofstee Julianadorp 9 4 57 60
30 Klim-op Hoornaar 9 3 63 67

 

1 za 30-05-2026 J.A. Gerth van Wijkschool Den Haag De Branink Laren 3 - 5
2 za 30-05-2026 De Branink Laren De Bron Molenaarsgraaf 2 - 6
3 za 30-05-2026 CBS De Vossenburcht Winschoten De Branink Laren 1 - 7
4 za 30-05-2026 De Branink Laren Groen van Prinsterer 2 Oud-Alblas 7 - 1
5 za 30-05-2026 De Branink Laren Eben Haëzerschool 1 Hollandscheveld 0 - 8
6 za 30-05-2026 De Parel 1 Wapenveld De Branink Laren 8 - 0
7 za 30-05-2026 De Rank Julianadorp De Branink Laren 8 - 0
8 za 30-05-2026 De Branink Laren De Wegwijzer Lunteren 6 - 2
9 za 30-05-2026 De Fontein Westerhaar De Branink Laren 7 - 1

 


Beker

Datum :dinsdag 26 mei 2026


NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
185Gerrit ReurslagAlfred van Lenthe0 - 2Alfred is de bekerkampioen van het seizoen 2025/2026
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
174André HaijtinkAlfred van Lenthe0 - 2
164Gerrit ReurslagChiel Dommerholt2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
153Tom WesthofAlfred van Lenthe0 - 2
123Dinand StegemanChiel Dommerholt1 - 1Op basis van ratingverschil is Chiel Dommerholt een ronde verder
133André HaijtinkHein van Dee1 - 1Op basis van ratingverschil is André Haijtink een ronde verder
143Gerrit WassinkGerrit Reurslag1 - 1Op basis van ratingverschil is Gerrit Reurslag een ronde verder
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
62Herman BeuzelGerrit Wassink0 - 2
72Gerrit PetersAlfred van Lenthe0 - 2
92Egbert HarkinkChiel Dommerholt0 - 2 REgbert heeft zich teruggetrokken, hierdoor is Chiel Dommerholt een ronde verder
42Dinand StegemanTonny Roeterdink1 - 1Op basis van ratingverschil is Dinand Stegeman een ronde verder
82Gerrit ReurslagJohan Beltman1 - 1Op basis van ratingverschil is Gerrit Reurslag een ronde verder
52Hein van DeeJohan Rademaker2 - 0
102Tom WesthofRodin Smit2 - 0
112André HaijtinkHenk Straalman2 - 0
NrRondeNaamNaamUitslagOpmerking
11Gerrit RoeterdinkGerrit Peters1 - 1Op basis van ratingverschil is Gerrit Peters een ronde verder
21Alfred van LentheTonnie Schutte2 - 0
31Rodin SmitAppie Bielderman2 - 0

Onderlinge

Datum :dinsdag 26 mei 2026

PlNaamRatingRWCAW
Vrij
AW
Beker
AWWRVPntRWPPntGRWPGPl.
Pnt
Pl.
RWP
Pl.
PntG
Pl.
RWPG
Pl.
Tot.
OR
1Gerrit Wassink125280022824315114561,82152,0001,01,01,01,04,0
2Tonny Roeterdink103368013018574110991,36736,6333,03,03,04,013,0
3Johan Beltman939664136187114311751,19432,6392,02,06,05,015,0
4Tom Westhof10707402161033236601,43841,2508,07,02,02,019,0
5Gerrit Roeterdink88562713212911339131,03128,5314,04,08,07,023,0
6Tonnie Schutte8856021279117297551,07427,9635,05,07,08,025,0
7Alfred van Lenthe10477005201046246461,20032,3007,08,05,06,026,0
8Hein van Dee1070720215762205791,33338,60010,510,04,03,027,5
9Johan Rademaker849380127999277381,00027,3336,06,09,09,030,0
10Herman Beuzel8105431258512215200,84020,8009,011,011,011,542,5
11André Haijtink866580320839194590,95022,95012,012,010,010,044,0
12Henk Straalman69148213431417205920,58817,41210,59,013,013,045,5
13Gerrit Reurslag8215614203107164160,80020,80014,013,012,011,550,5
14Rodin Smit1004012296518174120,58614,20713,014,014,014,055,0
15Appie Bielderman541441114121141340,2869,57116,015,015,015,061,0
16Gerrit Peters658460218051351320,2787,33315,016,016,016,063,0
17Odin Mol146436005500103142,00062,80017,017,017,517,068,5
18Tom Knapen11557800623171951,16732,50018,018,019,019,074,0
19Dinand Stegeman8896402613251170,83319,50019,019,020,020,078,0
20Egbert Harkink1119760111002402,00040,00021,522,017,518,079,0
21Chiel Dommerholt300420371153660,4299,42920,020,021,021,082,0
22Gerard Dimmendaal809520060242490,3338,16721,521,022,022,086,5





Gebruikte methode voor bepaling klassement onderlinge competitie


NK Pupillen

Datum :zaterdag 2 mei 2026
Wedstrijd :NK Pupillen

Het NK dammen voor pupillen kende een ongemeen spannende laatst dag. Niet zozeer om de 1e plaats want die was al onbereikbaar geworden. Op de voorlaatste dag met een knappe remise en winstpartij stond Rodin op de 2e plaats, samen met nog een stuk of 5 anderen die ook allemaal 10 punten hadden. Eén van hen was in de laatste ronde zijn tegenstander en om een podium plek te behouden moest er gewonnen of remise gespeeld worden. Helaas lukte dat niet. Met alleen een verliespartij tegen de kampioen en de nummer 3 werd het uiteindelijk een 6e plaats voor Rodin. Hij was wel de beste in de groep dammers met 10 punten, hetgeen aangeeft dat hij wel hoogst geplaatste tegenstanders heeft gehad.

Rodin heeft een mooie overwinning behaald op Sven

Rodin heeft een mooie overwinning behaald op Sven

Pl Naam Rating We Wi Re Ve Pu Wpl
1 Ferron Timmer 595 8 6 2 0 14 72
2 Viviënne Meijer 533 8 5 2 1 12 69
3 Joris den Otter   8 5 2 1 12 58
4 Jurre Vonk 776 8 3 5 0 11 70
5 Sven Schakel 844 8 5 1 2 11 69
6 Rodin Smit   8 4 2 2 10 72
7 Daniel van Vugt 460 8 4 2 2 10 71
8 Chantal van Santen 618 8 4 2 2 10 63
9 David Vlot 721 8 4 2 2 10 59
10 Mattanja Kooi   8 5 0 3 10 55
11 Elise Beukhof   8 4 1 3 9 49
12 Daniel Vink 543 8 3 2 3 8 74
13 Ben Aikema 769 8 3 2 3 8 71
14 Floris Tukker 353 8 3 2 3 8 68
15 Jayden Lin 404 8 3 2 3 8 66
16 Sophie Neijenhuis   8 3 2 3 8 65
17 Gwen Scholten 674 8 2 4 2 8 64
18 Galadriël Jansen   8 3 2 3 8 62
19 Joas Struik 557 8 2 4 2 8 59
20 Maud Huiberts   8 3 2 3 8 58
21 Neda Erdogan   8 4 0 4 8 57
22 Bram Looijen   8 3 2 3 8 54
23 Ruben Kon   8 3 1 4 7 59
24 Sara Augustinus   8 3 1 4 7 55
25 Merlen Blokzijl   8 3 1 4 7 52
26 Luuk Kortleve   8 2 2 4 6 66
27 Bram Wolf   8 1 4 3 6 56
28 Levi Ruiter   8 2 2 4 6 49
29 Mats Nijenhuis   8 2 2 4 6 48
30 Zephyr Falkenburg   8 2 2 4 6 42
31 Noa Kortleve   8 2 1 5 5 53
32 Floortje Potgieter   8 2 1 5 5 48
33 Teun Razenberg   8 2 0 6 4 50

 

Datum Ro Wit Zwart Uitslag
di 28-04-2026 1 Rodin Smit Noa Kortleve 2 - 0
di 28-04-2026 2 Galadriël Jansen Rodin Smit 0 - 2
wo 29-04-2026 3 Rodin Smit Ferron Timmer (595) 0 - 2
wo 29-04-2026 4 Rodin Smit Daniel Vink (543) 1 - 1
do 30-04-2026 5 Sophie Neijenhuis Rodin Smit 0 - 2
vr 01-05-2026 6 Rodin Smit Jurre Vonk (776) 1 - 1
vr 01-05-2026 7 Sven Schakel (844) Rodin Smit 0 - 2
za 02-05-2026 8 Joris den Otter Rodin Smit 2 - 0

 


Persoonlijk sneldamkampioenschap Gelderland

Datum :zaterdag 25 april 2026
Wedstrijd :Persoonlijk sneldamkampioenschap Gelderland

Categorie A

Pl Speler Plaats Cat AW + = - Pt WP SB Klr
1 Wouter Ludwig DUO Doetinchem A 9 6 3 0 15 99 160 1
2 Erwin van Hierden DES Lunteren A 9 5 4 0 14 87 124 1
3 Jos Stokkel DV VBI Huissen A 9 4 4 1 12 104 132 1
4 Dirk Joosten DV VBI Huissen A 9 4 4 1 12 96 118 1
5 Jan van Loenen DV VBI Huissen A 9 4 3 2 11 105 120 1
6 Erik ten Hagen WDV Winterswijk A 9 4 3 2 11 99 108 1
7 Robert-Jan van Steenbergen WSDV Wageningen A 9 4 3 2 11 92 105 1
8 Rob Schrooten DV VBI Huissen A 9 4 3 2 11 82 77 -1
9 Frank ten Hagen WDV Winterswijk A 9 4 2 3 10 88 87 -1
10 Bert Woolschot DUO Doetinchem A 9 4 2 3 10 82 75 -1
11 Erik van de Weerdhof CTD Arnhem A 9 4 1 4 9 90 77 -1
12 Gerard Martens DCN Nijmegen A 9 3 3 3 9 74 64 -1
13 Eric Sanders DCN Nijmegen A 9 2 5 2 9 71 67 1
14 Egbert Harkink DEZ Laren A 9 2 3 4 7 68 37 -1

 

Categorie B

Pl Speler Plaats Cat AW + = - Pt WP SB Klr
1 Gerard Zijlema WSDV Wageningen B 9 3 5 1 11 85 96 -1
2 Marco Veneboer DCA Apeldoorn B 9 5 1 3 11 79 93 1
3 Tom Westhof DEZ Laren B 9 3 4 2 10 83 79 -1
4 Ralf Richters DUO Doetinchem B 9 4 2 3 10 77 79 1
5 Rodier Evers DCH Hengelo B 9 2 5 2 9 77 62 -1
6 Jaap de Vries DCH Hengelo B 9 3 3 3 9 69 63 1
7 Tom Frenken DCL Lent B 9 3 2 4 8 82 63 1
8 Harry Vos DCH Hengelo B 9 3 2 4 8 80 57 -1
9 Johan Beltman DEZ Laren B 9 1 6 2 8 77 65 -1
10 Henk Timmer PDC Putten B 9 3 2 4 8 74 63 1
11 Johan de Haas DES Lunteren B 9 2 3 4 7 76 48 1
12 Jaap van Hierden DES Lunteren B 9 3 1 5 7 66 37 -1
13 Jur van Ginkel BDSV Barneveld B 9 2 2 5 6 74 41 1
14 Rob Everts DCL Lent B 9 2 1 6 5 64 17 -1

 

Categorie C

Pl Speler Plaats Cat AW + = - Pt WP SB Klr
1 Gerrit Roeterdink DEZ Laren C 9 4 0 5 8 89 66 1
2 Karel Jochemsen Kroonschijf Ede C 9 2 3 4 7 69 40 -1
3 Bart Wiggemansen PDC Putten C 9 3 1 5 7 65 29 -1
4 Herman Beuzel DEZ Laren C 9 1 2 6 4 66 17 -1

 

Pupillen

Pl Speler Plaats AW + = - Pt Klr
1 Gwen Scholten DCH Harderwijk 9 8 0 1 16 1
2 Rodin Smit DEZ Laren 9 6 1 2 13 1
3 Jelle van Dalen PDC Putten 9 6 1 2 13 1
4 Milan Burgers PDC Putten 9 4 0 5 8 1
5 Lara Richters DUO Doetinchem 9 1 1 7 3 1

 

Uitslagen Egbert, Gerrit, Herman, Johan en Tom

Ronde Wit Zwart Uitslag
1 Tom Westhof Jur van Ginkel 1 - 1
1 Gerard Zijlema Johan Beltman 1 - 1
1 Jaap van Hierden Gerrit Roeterdink 0 - 2
1 Herman Beuzel Jaap de Vries 1 - 1
1 Rodier Evers Egbert Harkink 1 - 1
2 Gerrit Roeterdink Ralf Richters 2 - 0
2 Egbert Harkink Dirk Joosten 0 - 2
2 Johan de Haas Tom Westhof 0 - 2
2 Johan Beltman Herman Beuzel 1 - 1
3 Erwin van Hierden Gerrit Roeterdink 2 - 0
3 Tom Westhof Karel Jochemsen 2 - 0
3 Henk Timmer Johan Beltman 1 - 1
3 Rodier Evers Herman Beuzel 2 - 0
3 Gerard Martens Egbert Harkink 1 - 1
4 Erwin van Hierden Tom Westhof 2 - 0
4 Erik ten Hagen Gerrit Roeterdink 2 - 0
4 Tom Frenken Johan Beltman 1 - 1
4 Egbert Harkink Eric Sanders 1 - 1
4 Herman Beuzel Marco Veneboer 0 - 2
5 Tom Westhof Dirk Joosten 0 - 2
5 Gerrit Roeterdink Gerard Martens 2 - 0
5 Johan Beltman Rodier Evers 1 - 1
5 Rob Schrooten Herman Beuzel 2 - 0
5 Harry Vos Egbert Harkink 2 - 0
6 Gerrit Roeterdink Frank ten Hagen 0 - 2
6 Harry Vos Tom Westhof 1 - 1
6 Bert Woolschot Johan Beltman 2 - 0
6 Rob Everts Egbert Harkink 0 - 2
6 Herman Beuzel Dummy 2 - 0
7 Gerrit Roeterdink Rob Schrooten 0 - 2
7 Tom Westhof Gerard Zijlema 1 - 1
7 Egbert Harkink Johan de Haas 0 - 2
7 Johan Beltman Eric Sanders 1 - 1
7 Jur van Ginkel Herman Beuzel 2 - 0
8 Ralf Richters Tom Westhof 1 - 1
8 Karel Jochemsen Gerrit Roeterdink 0 - 2
8 Harry Vos Johan Beltman 0 - 2
8 Egbert Harkink Dummy 2 - 0
8 Rob Everts Herman Beuzel 2 - 0
9 Gerrit Roeterdink Tom Westhof 0 - 2
9 Johan Beltman Ralf Richters 0 - 2
9 Jaap de Vries Egbert Harkink 2 - 0
9 Herman Beuzel Bart Wiggemansen 0 - 2

 

Uitslagen Rodin

Ronde Wit Zwart Uitslag
1 Rodin Smit Job Bunt 1 - 1
2 Wesley Burgers Rodin Smit 0 - 2
3 Rodin Smit Jan van Galen 2 - 0
4 Lukas Venema Rodin Smit 0 - 2
5 Rodin Smit Jelle van Dalen 0 - 2
6 Milan Burgers Rodin Smit 0 - 2
7 Rodin Smit Lara Richters 2 - 0
8 Gwen Scholten Rodin Smit 2 - 0
9 Rodin Smit Dummy 2 - 0